Rezultate te kerkimit per termin: +Ermonela +Felaj

Total: 1348
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.440Z

Paditet deputetja Ermonela Felaj

Një tjetër padi për fyerje dhe shpifje është bërë së fundmi ndaj deputetëve të Partisë Socialiste. Avokati i një kompanie që operon në fushën e ndërtimit dhe energjetikës ka bërë me dije se deputetja Ermon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.943Z

Foto-lajm: Ja si duket Ermonela Felaj pas goditjes me vezë në Parlament

Ministrja pa portofol për Marrëdhëniet me Parlamentin Ermonela Felaj, është kapur sot nga fotografët në hyrjen e Partisë Socialiste, me rastin e mbledhjes së grupit parlamentar të forcës së majtë. Të enjten e kaluar, Felaj u bë ndoshta gabimisht shënjestra e goditjes me vezë nga an

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.778Z

Berisha: Trafiku i drogës, Ermonela Felaj si Griselda për Ramën

Ka qenë një koment i shkurtër ai i ish-kryeministrit Sali Berisha, lidhur me publikimin e raportit të Komisionit Hetimor Parlamentar për trafikun e drogës. Në këtë raport, të lexuar nga deputetja e Partisë Socialiste, Ermonela Felaj, akuzohej qeveria “Berisha” se kishte mundë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.203Z

Presidenti dekreton Ermonela Felaj si ministre

Transmetuar me 27082014 - 1609 PUBLICITET Tirane 27 gusht 2014 NOAal- Presidenti Bujar Nishani ka dekretuar Ermonela Felaj ne postin e ministres per Marredheniet me Parlamentinbr br Gjithashgtu ai ka dekretuar edhe shkarkimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:54.742Z

Teksti i SMS/ Çfarë gjuhe përdor Ermonela Felaj me shoqërine civile!

Ministrja e Marrëdhënieve me Parlamentin, Ermonela Felaj, i ka dërguar një mesazh nga profili i saj personal në rrjetin social Facebook, një aktivisteje të shoqërisë civile që kishte kritikuar punën e ministrisë që drejton zonja Felaj.Jona Hoxhaj është pjesë e Think-Tank-ut Albanian

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:46.181Z

Ermonela Felaj: Nishani e vuri SHISH në duart e Berishës, si në 97

Gazeta ShqipPartia Socialiste, përmes deputetes Ermonela Felaj ka reaguar ditën e sotme duke mbajtur në qëndrim të ashpër ndaj vendimit të fundit të presidentit Bujar Nishani për shkarkimin nga detyra të shefit të Shërbimit Informativ, Bahri Shaqiri duke emëruar në vend të tij Visho L

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.657Z

Greva, në spital deputetja Ermonela Felaj

Deputetja e qarkut të Beratit, Ermonela Felaj ka ndërprerë grevën e urisë për shkak se gjendja e saj shëndetësore është rënduar së tepërmi. Ka shkuar në 50 numri i grevistëve që janë dërguar në spital për shkak të kushteve të vështira shëndetësore. Në orët e para t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama