Rezultate te kerkimit per termin: +Ermonela +Felaj

Total: 1348
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.547Z

Administrativja urdhër Nishanit të emërojë Prokuror bashkëshortin e Ermonela Felaj

Presidenti nuk e ka pranuar  kërkesën për ta emëruar si  prokuror, por  këtë të drejtë ia ka dhënë Gjykata Administrative, e cila madje me një vendim të saj urdhëron Kreun e Shtetit ta emërojë në detyrën e prokurorit. Bëhet fjalë për bashkëshortin e ministres së Shtetit për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.204Z

Nishani dekreton Ermonela Felajn

Presidenti Bujar Nishani dekretoi Ermonela Felajn në postin e Ministres së Shtetit për Marrëdhënie me Parlamentin. Ky post mbahej nga Ilirjan Celibashi, i dorëhequr para disa ditësh për arsye personale. Në konferencën për shtyp ku n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.955Z

Iken Celibashi vjen Felaj

brbrKur ende nuk eshte mbushur nje vit nga betimi i qeverise vjen ndryshimi i pare ne kabinetin e drejtuar nga kryeministri Edi Rama Ministri per Marredheniet me Parlamentin Ilirjan Celibashi ka vendosur te largohet nga qeveria dhe ne vend te tij shefi i ekzekutivit ka zgjedhur deputeten Ermonela Fe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:00.189Z

Felaj: Jemi pranë marrëveshjes për dekriminalizimin

PS-ja konfirmon se maxhoranca dhe opozita janë pranë arritjes së marrëveshjes për dekriminalizimin, një nga temat më të debatuara të fillimit të sesionit të ri parlamentar. Një ditë pas intervistës së kreut të Kuvendit, Meta, i cili shprehej se palët janë dakordësuar për 95 pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:20.786Z

Ermonela Felaj: Vendi,republikë private e Berishës

TIRANE - “Raporti i fundit i DASH është një tjetër dëshmi e faktit, që Shqipëria nën Sali Berishën është kthyer në një Republikë Private, e kapur nga lloj lloj organizate kriminale”. Kështu ka reaguar në rrje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.951Z

Dorëhiqet Ilirjan Celibashi, në vend të tij, ministre e Shtetit: Ermonela Felaj

Tiranë – Kryeministri Rama njoftoi sot dorëheqjen e Ministrit të Shtetit Ilirjan Celibashit dhe zëvendësimin e tij me deputeten Ermonela Felaj. Në një konferencë për shtyp, Rama e ka falenderuar Celibashin për përkushtimin dhe integritetin e lartë profesional dhe moral për të p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:00.139Z

Dekriminalizimi, Felaj: Opozita të heqë dorë nga kërkesa për testin e drogës

TIRANË, 26 Tetor/ATSH/- Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Ermonela Felaj deklaroi sot se maxhoranca dhe opozita janë pranë arritjes së marrëveshjes për dekriminalizimin e Parlamentit.Duke folur për mediat në përfundim të mbledhjes së grupit parlamentar socialist, Fel

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama