Rezultate te kerkimit per termin: +Ermonela +Felaj

Total: 1348
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.810Z

Felaj Prokuroria te hetoje tre apartamentet e padeklaruara te ministres Bregu

Eneida Jacaj Deputetja e Partise Socialiste Ermonela Felaj ka sjelle dje fakte te tjera mbi mosdeklarimin e pasurise se ministres se Integrimit Majlinda Bregu. Felaj i ka bere thirrje Prokurorise te hetoje tre apartamentet e ministres Bregu te stadiumi Qemal Stafa te cilat nuk figurojne ne deklari

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.734Z

Rrëzimi i kandidaturave për Gjykatën e Lartë, Felaj: Reagimi i Nishanit, pozicionim politik

TIRANE – Deputetja e PS-së, Ermonela Felaj e cilëson si një rast të paprecedent reagimin e presidentit Nishani lidhur me vendimin e Kuvendit, për të rrëzuar dekretet e firmosura prej tij për anëtarët e Gjykatës së Lartë. Në një deklaratë për mediat, deputetja Felaj tha se shq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:33.367Z

Debate PS-PD për përmbytjet, Noka: I futët gishtin qytetarëve!

Në Komisionin e Sigurisë sot kryetarja e Komisionit, Ermonela Felaj dhe nënkryetari i komisionit Flamur Noka janë përfshirë në debat mes tyre ndërsa numri dy i Ministrisë së Mbrojtjes po raportonte për përballimin e përmbytjeve të fillim dhjetorit. Shkak është bërë mosdhënia e fja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:00.193Z

Dekriminalizimi, PS: Opozita të heqë dorë nga testi i drogës

Pas përfundimit të mbledhjes së Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Ministrja për Marrëdhëniet me Parlamentin, Ermonela Felaj ka pranuar se procesi i dekriminalizimit po shkon si duhet. Felaj theksoi se praktikisht nuk e ndan asgjë me opozitën, përveç kërkesës për bërhen e test

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.560Z

Burg per shpifje Pollo Projektligji u fsheh Felaj Per politikanet jo mediat

Transmetuar me 12112015 - 1132 Lajme te lidhuraParlamenti Live PUBLICITET Tirane 12 nentor 2015 NOAal- Seanca e sotme parlamentare ka nisur me debate per shkak te propozimit te qeverise per tu denuar me burg shpifjabr br Depu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.444Z

Felaj QKR-ja fsheh pasurine e bosit te mafies Anxhelo Prudentino

Eneida Jacaj Partia Socialiste deklaron orvatjen e fundit te korrupsionit te qeverise per ti shpetuar drejtesise. Deputetja e Partise Socialiste Ermonela Felaj deklaroi dje se regjistri i te dhenave i kompanise Casino Italia me pronar Anxhelo Prudentinon ne Qendren Kombetare te Regjistrimit eshte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.609Z

Felaj: Meta pushtet dhe presion për përfitime

“Pasi u kap gafil, i regjistruar në video, teksa përpiqej si ndonjë padrino i vërtetë i mafias të ushtronte presion mbi një ministër për t’u dhënë miqve të tij në këmbim të 700 mijë eurove, një koncesion për ndërtim hidrocentralesh, nga i cili edhe ai vetë është akuzuar se

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama