Rezultate te kerkimit per termin: +Ermonela +Felaj

Total: 1348
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.203Z

Presidenti dekreton Ermonela Felaj si ministre

Transmetuar me 27082014 - 1609 PUBLICITET Tirane 27 gusht 2014 NOAal- Presidenti Bujar Nishani ka dekretuar Ermonela Felaj ne postin e ministres per Marredheniet me Parlamentinbr br Gjithashgtu ai ka dekretuar edhe shkarkimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:54.742Z

Teksti i SMS/ Çfarë gjuhe përdor Ermonela Felaj me shoqërine civile!

Ministrja e Marrëdhënieve me Parlamentin, Ermonela Felaj, i ka dërguar një mesazh nga profili i saj personal në rrjetin social Facebook, një aktivisteje të shoqërisë civile që kishte kritikuar punën e ministrisë që drejton zonja Felaj.Jona Hoxhaj është pjesë e Think-Tank-ut Albanian

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:46.181Z

Ermonela Felaj: Nishani e vuri SHISH në duart e Berishës, si në 97

Gazeta ShqipPartia Socialiste, përmes deputetes Ermonela Felaj ka reaguar ditën e sotme duke mbajtur në qëndrim të ashpër ndaj vendimit të fundit të presidentit Bujar Nishani për shkarkimin nga detyra të shefit të Shërbimit Informativ, Bahri Shaqiri duke emëruar në vend të tij Visho L

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.657Z

Greva, në spital deputetja Ermonela Felaj

Deputetja e qarkut të Beratit, Ermonela Felaj ka ndërprerë grevën e urisë për shkak se gjendja e saj shëndetësore është rënduar së tepërmi. Ka shkuar në 50 numri i grevistëve që janë dërguar në spital për shkak të kushteve të vështira shëndetësore. Në orët e para t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.953Z

Celibashi jep dorëheqjen nga qeveria për arsye personale, zëvendësohet nga Ermonela Felaj

Ilirjan Celibashi ka paraqitur dorëheqjen nga posti i minsitrit të Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, ndërsa është zëvendësuar në këtë detyrë nga Ermonela Felaj. Vendimi është bërë publik në një konferencë për mediat nga Kryeministri Edi Rama, i cili theksoi se vendimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.395Z

Ermonela Felaj shpjegon dekriminalizimin e politikes

brbrDuket se koha e akuzave politikave eshte mbyllur dhe me fillimin e vitit 2016 i gjithe parlamenti shqiptar kreret e bashkive dhe zyrtaret e larte do ti nenshtrohen ligjit te njohur si ligji per dekriminalizimin Ministrja per Marredheniet me Parlamentin Ermonela Felaj e cila ka sherbyer si negoci

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.637Z

Majlinda Bregu Grupi i PS-se te distancohet nga Ermonela Felaj

29-10-2010 / Gazeta 55 Ministrja e Integrimit Majlinda Bregu reagon zyrtarisht per akuzat e deputetes socialiste Ermonela Felaj. Ministrja Bregu i konsideroi si mashtrime te mirefillta pretendimet e deputetes se Edvinit ndersa kerkoi distancimin e grupit parlamentar socialist nga sjelljet e pa

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama