Rezultate te kerkimit per termin: +Ermonela +Felaj

Total: 1348
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.953Z

Celibashi jep dorëheqjen nga qeveria për arsye personale, zëvendësohet nga Ermonela Felaj

Ilirjan Celibashi ka paraqitur dorëheqjen nga posti i minsitrit të Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, ndërsa është zëvendësuar në këtë detyrë nga Ermonela Felaj. Vendimi është bërë publik në një konferencë për mediat nga Kryeministri Edi Rama, i cili theksoi se vendimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.395Z

Ermonela Felaj shpjegon dekriminalizimin e politikes

brbrDuket se koha e akuzave politikave eshte mbyllur dhe me fillimin e vitit 2016 i gjithe parlamenti shqiptar kreret e bashkive dhe zyrtaret e larte do ti nenshtrohen ligjit te njohur si ligji per dekriminalizimin Ministrja per Marredheniet me Parlamentin Ermonela Felaj e cila ka sherbyer si negoci

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.637Z

Majlinda Bregu Grupi i PS-se te distancohet nga Ermonela Felaj

29-10-2010 / Gazeta 55 Ministrja e Integrimit Majlinda Bregu reagon zyrtarisht per akuzat e deputetes socialiste Ermonela Felaj. Ministrja Bregu i konsideroi si mashtrime te mirefillta pretendimet e deputetes se Edvinit ndersa kerkoi distancimin e grupit parlamentar socialist nga sjelljet e pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.659Z

Deputetja e PS, Ermonela Felaj dërgohet në spital

Tiranë, 17 maj, NOA Një tjetër greviste është dërguar në spital pak momente më parë. Grevistja e 50-të që largohet është deputetja e qarkut të Beratit, Ermonela Felaj. Largimi për në spital është bërë pas një sërë komplikacionesh në shëndetin e saj pas 17 ditësh në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.547Z

Administrativja urdhër Nishanit të emërojë Prokuror bashkëshortin e Ermonela Felaj

Presidenti nuk e ka pranuar  kërkesën për ta emëruar si  prokuror, por  këtë të drejtë ia ka dhënë Gjykata Administrative, e cila madje me një vendim të saj urdhëron Kreun e Shtetit ta emërojë në detyrën e prokurorit. Bëhet fjalë për bashkëshortin e ministres së Shtetit për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.204Z

Nishani dekreton Ermonela Felajn

Presidenti Bujar Nishani dekretoi Ermonela Felajn në postin e Ministres së Shtetit për Marrëdhënie me Parlamentin. Ky post mbahej nga Ilirjan Celibashi, i dorëhequr para disa ditësh për arsye personale. Në konferencën për shtyp ku n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.955Z

Iken Celibashi vjen Felaj

brbrKur ende nuk eshte mbushur nje vit nga betimi i qeverise vjen ndryshimi i pare ne kabinetin e drejtuar nga kryeministri Edi Rama Ministri per Marredheniet me Parlamentin Ilirjan Celibashi ka vendosur te largohet nga qeveria dhe ne vend te tij shefi i ekzekutivit ka zgjedhur deputeten Ermonela Fe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama