Rezultate te kerkimit per termin: +Euro

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:08.673Z

Dollari merr tatëpjetën, euro fiksohet në 123 lekë

Dollari ka pësuar një zhvlerësim të ndjeshëm dje kundrejt monedhës shqiptare. Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë një dollar dje u këmbye me 90.14 lekë, duke humbur 1.33 pikë ndaj një dite më parë. Ndërkohë që kursi euro/lekë ka mbetur thuajse i njëjtë në nivelet 123

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.612Z

Euro forcohet dollari humb pikë me lekun

TIRANE- Monedha europiane euro ka fituar pike ndaj lekut, ndërsa dollari është dobësuar gjatë kësaj jave, në kursin e këmbimit me lekun në tregjet e vendit. Sipas treguesve në agjencitë e këmbimit valutor, në javet e fundit të vit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:46.016Z

Dollari forcon pozitat ndaj Lekut, euro fillon rënien

TIRANE, 17 Korrik /ATSH/- Në tregun e këmbimit valutor vendas, të premten, ditë që përkon dhe me festën fetare të Fiter Bajramit, dollari amerikan forcoi pozitat në këmbim me lekun shqiptar, duke arritur nivelin më të lartë për këtë muaj në 128.31 lekë, ndërsa euro shënoi rënien

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:11.213Z

METE: Tenderi, 110 milione euro per 4 hidrocentrale Eglantina Nasi

Plot 110 milione euro ka qene oferta me e larte financiare e paraqitur ne tenderin e djeshem per blerjen e kater veprave energjetike ne vend, privatizimi i te cilave eshte cilesuar si mjaft i rendesishem. Fjala eshte konkretisht per hidrocentralet Bistrica 1, Bistrica 2, Ulez dhe Shkopet, tenderi i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.218Z

Euro, rënie drastike ndaj dollarit. Rekord negativ

Euro ka shënuar një tjetër rekord negativ teksa ditën e martë u kuotua në nivelin historik më të ulët në katër vjet ndaj dollarit amerikan. Euro ka zbritur poshte 1.22 duke shkuar në 1.21për një dollar. Specialistët dhe qeveritë europiane i druhen një rënie të mëtejshmë të mone

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:16.235Z

Kapet me euro false, ndalohet 41-vjeçari

Shkon për të depozituar euro në bankë, i gjenden monedha false dhe ndalohet nga policia. Tentativa për të këmbyer në filialin e një dege banke në Sarandë një sasi eurosh, e ka çuar në pranga qytetarin Feim Roboçi, pasi një pjesë e monedhave europiane kanë rezultuar false paraditen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.516Z

Eleminatoret Euro 2012 Rumani- Shqiperi 1-1

Kombetarja e Shqiperise ka barazuar 1-1 kunder Rumanise ne ndeshjen e pare te saj ne eliminatoret e Euro 2012. Rezultat pozitiv per skuadren kuqezi te drejtuar nga Josip Kuzhe qe ka marre nje pike shume te rendesishme ne sfiden e pare te Grupit D. Gjergji Muzaka eshte heroi i ndeshjes pasi mes

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama