Rezultate te kerkimit per termin: +Europa +League

Total: 3687
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:06.194Z

Shtatë ekipe angleze në Champions League!

 Presidenti i UEFA-s, Micheal Platini ka bërë të ditur se UEFA ka filluar punën për të zgjeruar Ligën e Kampionëve nga 32 ekipe në 64 ekipe. Platini deklaroi se punët kanë filluar për këtë plan ndërsa kjo pritet të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:20.326Z

Champions League, Dinamo kërkon fitoren në Moldavi

Trajneri Blanko: Kundër Sherifit luajmë për rezultat Dinamo ka “zbarkuar” në Moldavi me objektivin që të arrijë rezultat pozitiv, prej sfidës së parë me Sherif Tiraspol. Ndeshja e vlefshme për turin e dytë eliminator të Champions League do të luhet sot në orën 19.00 (me o

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:19.673Z

Starton Champions League, nis gjuetia e "thesarit"

"Kupa me veshë të mëdhenj" po bëhet gjithnjë edhe më tërheqëse. Por paratë që shpërndahen nga kompeticioni më i madh europian për klube janë gjithnjë e më të shumta. Në fakt, Champions League në gjashtë sezonet e fundit (ato me formatin aktual), ka shpërndarë në total një shu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:28.267Z

Play off të Europa Ligue. Liverpul mund turkët e Trabzonspor

Liverpuli ka mundur minimalisht 1-0 skuadren turke te Trabzonspor ne ndeshjen e vajtjes ne play-off te Europea League, duke hedhur nje hap te rendesishem drejt kualifikimit ne raundin tjeter te kompeticionit te dyte per nga rendesia ne futbollin evropian per klube. Nje gol i Rayan Babel ne lim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.312Z

Kuqezinjtë në Europa League, kualifikohen Berisha, Hysaj dhe shqiptarët e Bazelit

Sfida të forta rezervuan ndeshjet eliminatore në grupet e Europa Ligës mbrëmjen e së enjtes për lojtarët e Kombëtares dhe për shqiptarë të tjerë që aktivizohen në skuadrat e Evropës. Një sfidë e fortë ishte në grupin C, ku Januzaj dhe Kace luajtën përballë njëri-tjetrit, për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:45.413Z

Skenderbeu nis sot sfiden e peste ne Champions League luan me Crusaders

0 brbr SSSAbrASS brbrSkenderbeu nis sot ne Korce perfaqesimin ne kupat e Europes Kundershtari eshte Crusaders ekip nga Irlanda e Veriut qe ne turin e pare te Champions League kaloi kampionin e Estonise Levadia Tallin Klubi korcar ka kryer afrime vecanerisht ne sulm ku ndihme do te jape edhe lojtari

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.228Z

Flamurtari dhe Laçi kualifikohenKukësi eliminohet nga Europa

Të tjera rreth shkrimit VIDEO Laçi kualifikohet për në turin e dytë në Europa League pasi mposhti nga pika e bardhë e penalltive ekipin e Rudar Velenje të Sllovenisë me rezultatin

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama