Rezultate te kerkimit per termin: +Ezequiel +Garay

Total: 27
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.644Z

Ezequiel Garay transferohet te Manchester United

Manchester United dje perfundoi sezonin me fitore por eshte verejtur pika me e dobet e skuadres reparti i mbrojtjesbr br Djajte e Kuq synim kane qe ne kete afat kalimtar veror te transferojne disa mbrojtes ku ne mesin e tyre eshte edhe Ezequiel Garay i Zenititbr br Garay ishte transferuar nga Be

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.940Z

Garay braktis Realin

Nga Express më 09 qershor 2011 në ora 18:45 Qendërmbrojtësi argjentinas, Ezequiel Garay është i gatshëm të largohet nga Real Madridi në kërkim të paraqitjeve të vazhdueshme, ka njoftuar menaxheri i tij, Ricardo Schlieper. Garay, 24 vjeç, është aktivizuar rrallëherë në Real në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.501Z

FOTO LAJM: Gjendja e futbollistit të Benfikës, Garay pas përplasjes me Pogba

Mbrojtësi i Benfikës  Ezequiel Garay ka pësuar mbrëmë në ndeshjen e gjysëmfinales së Europa League, një përplasje me mesfushorin e Juventusit Poul Pogba. Përplasja ka qenë shumë  e fortë dhe mbrojtësi është detyruar të lerë fushën e lojës i ndihmuar dhe nga barela. Menjëher

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.587Z

Milan refuzohet pr Garayn

Milan ka konfirmuar interesimin pr mbrojtsin e Real Madridit, Ezequiel Garay. Mirpo. Nnkryetari i Rossonerve, Adriano Galliani kat ditur se krkesa e gjigantit milanez pr qendrmbrojtsin Garay sht refuzuar nga drejtuesit e Real Madridit. Pr mbrojtje, kam krkuar qendrmbrojtsin Garay nga Real Madrid

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.790Z

Plani B i Real Madridit

Sipas gazetës AS, skuadra e Real Madridit është duke menduar për Ezequiel Garay, si zgjedhja e parë për të zëvendësuar Sergio Ramosin, që po spekulohet për një largim të mundshëm, në drejtim të Manchester United. Garay a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.598Z

Reali do të rikthej ish lojtarin e vet

Sipas mediave portugeze, Real Madrid është i interesuar që në skuadër të rikthej ish lojtarin e vetë, Ezequiel Garay. Mbrojtësi i Benfikës është lidhur me një kalim te Manchester United, por sipas burimeve nga Portugalia, Reali ësht&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.941Z

United e afron transferin e dytë

Manchester United është drejt finalizimit të blerjes së dytë në këtë afat kalimtar. Sipas mediave portugeze, United ka arritur marrëveshje me Benfikën për blerjen e mbrojtësyt Ezequiel Garay. Qendërmbrojtësi argjentinas thuhet se

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama