Rezultate te kerkimit per termin: +FIsh

Total: 1360
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.383Z

Halili, padi menaxherit të Fish e Pemës për falsifikim

 Refik Halili do të padisë në gjykatë menaxherin e ish-futbollistëve të Tiranës, Eleandro Pema dhe Narçise Fish. Sipas tij, Gëzim Mançe ka falsifikuar firmën e futbollistit nigerian me qëllimin e vetëm përfitimin në mënyrë të padrejtë të një shume të hollash nga klubi i Ti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.800Z

Kamerunasi Fish nuk do të luajë në Intertoto për Tiranën

Tekniku i Tiranës Mirel Josa ka patur në përbërje të grupit të futbollisteve të tij edhe kamerunasin Fish, njërin nga kater futbollistët afrikane, që pati ofruar te Tirana, menaxheri Gezim Mance, Fish, një futbollist shtatlartë tipik mesfushor organizator, nuk do të luajë në ndeshje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.352Z

Panariti vizitë në kompaninë Rozafa Fish: Lehtësira për sektorin e peshkimit

Lezhë- Pas rikthimit nga “ICCAT” të kuotave të peshkut ton Shqipërisë, kanë nisur edhe investimet në mjete që mundësojnë peshkimin e tij në vendin tonë. Investimet e nisura nga kompania “Rozafa Fish” për peshkimin e pallagjikëve të mëdhenj janë inspektuar edh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:28.013Z

Abraham, Fish e Pema hedhin në "gjyq" Tiranën

 Leonard KarajAbraham, Fish dhe Pema kanë hedhur "në gjyq" klubin e Tiranës për disa rroga të prapambetura.Lajmi është bërë i ditur dje nga Komisioni i Dispilinës në Federatën Shqiptare të Futbollit. Të tre lojtarët kanë kërkuar nga Disiplina që klubi i Tiranës t'u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.575Z

Black Fish Entertainment vjen me “Ende të dua” të Rajmond Prenajt (Video)

Kompania Black Fish Entertainment sonte ka bërë publikimin e këngës së re “ Ende të dua“ nga këngëtari Rajmond Prenaj. Kënga është prodhuar nga Genc Prelvukaj në studiot e Black Fish Enetartainment, kjo kompani është

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.638Z

Black Fish sjellë bashkëpunimin Arday feat. Genti - “Bashkë” (Video)

Black Fish Entertainment ka sjellë sot një projekt tjetër të ri. Bëhet fjalë për këngë “Bashkë” të interpretuar nga Arday në bashkëpunim me Gent Shehollin. Nuk është ky projekti i vetëm që Black Fish sje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:20.813Z

Edi Rama: Të kursesh sot në dëm të cilësisë, do të thotë të paguash 100-fish mot

Share Kryetari i Partisë Socialiste, Edi Rama, ka reaguar pas deklaratës së selisë blu se atij i preken interesat me tenderin e interkonjeksionit. Shpifja e pasdrekes: Ramesë i janë prishur planet nga bllokimi i linjës 400kv! Fakti është se plani i është prishur ko

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama