Rezultate te kerkimit per termin: +Fabio +Kanavaro

Total: 198
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:46.472Z

Fabio Kanavaro: Nuk e kam tradhtuar Juventusin

Torino - Fabio Kanavaro i kundërpërgjigjet tifozëve se nuk ka tradhtuar asnjëherë, as Juventusin, as Napolin, dhe as Realin e Madridit. “Nuk kam tradhtuar asnjë”, deklaron kapiteni i përfaqësueses italiane. Kanavaro pritet të largohet nga Reali i Madridit këtë verë, dhe pista krye

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:53.545Z

Fabio Kanavaro: Shpresoj që Interi ta shesë Ibrën

Pasi u kthye te Juventusi, Fabio Kanavaro mendon për luftën për titull. Dëshira e tij kryesore është që Interi të shesë yllin e skuadrës, Zlatan Ibrahimoviç. "Pa Ibrën, zikaltërit janë një skuadër krejt e ndryshme. Shpresojmë që ta shesin", ishte ngacmimi i kapitenit të Kombëtare

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:56.696Z

Kanavaro mungon ne Kupen e Konfederatave

Fabio Kanavaro nuk do te udhetoje me ekipin kombetar te Italise, drejt SHBA-ve, per ndeshjet e Kupes se Konfederatave. Mbrojtesi eshte bashkuar gjate diteve te fundit me Juventusin dhe konfirmoi mungesen ne radhet e axurreve. Kapiteni i Italise, ne suksesin fundit te vitit 2006, Fabio Kanavaro synon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:08.535Z

Kanavaro: Interi me tremb

Fabio Kanavaro ben nje vleresim per ekipet e Seria A, ne baze te merkatos se deritanishme: - "Skuadra e Interit eshte akoma kompetitive". Por merkatoja eshte ende e hapur dhe skuadrat mund te ndryshojne, ne ditet e metejshme. "Kam degjuar qe te flitet per Felipe Melon, D' Agostinon dhe Diarra. Te gj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.411Z

Fabio Kanavaro: Një “Top të Artë” për kritikët e Italisë

Nga Altin B. Kodra Kapiteni i përfaqësueses së Italisë, kampione në fuqi e botës, Fabio Kanavaro, u vlerësua për paraqitjen e tij në Botërorin e këtij viti në Gjermani, kur u nderua dje me "Topin e Artë", si Futbollisti më i mire evropian i vitit. Qendërmbrojtësi i lindur në Na

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:45.030Z

Ultrasit juventinë: Kanavaro është një tradhtar

Torino - Ultrasit juventinë janë kundër rikthimit të Fabio Kanavaros tek “Zonja e Vjetër”. Tifozët kishin vendosur parrulla të shumta kundër mbrojtësit të njohur gjatë ndeshjes së mbrëmshme Juventus-Lacio. Fabio Kanavaro cilësohet si një tradhtar nga tifozët e Juventusit, pasi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:28.204Z

Kanavaro pozitiv… me anti-alergjik

Probleme për kapitenin e Kombëtares italiane, Fabio Kanavaro. Mbrojtësi rezultoi pozitiv në testin anti-doping, për shkak të një ilaçi të marrë pas pickimit nga një bletë. Juventusi ia kishte konfirmuar përdorimin e ilaçit te CONI-t, me shpjegimin se "ai ishte vetëm një anti-alergjik

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama