Rezultate te kerkimit per termin: +Fabio +Kanavaro

Total: 198
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:45.030Z

Ultrasit juventinë: Kanavaro është një tradhtar

Torino - Ultrasit juventinë janë kundër rikthimit të Fabio Kanavaros tek “Zonja e Vjetër”. Tifozët kishin vendosur parrulla të shumta kundër mbrojtësit të njohur gjatë ndeshjes së mbrëmshme Juventus-Lacio. Fabio Kanavaro cilësohet si një tradhtar nga tifozët e Juventusit, pasi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:28.204Z

Kanavaro pozitiv… me anti-alergjik

Probleme për kapitenin e Kombëtares italiane, Fabio Kanavaro. Mbrojtësi rezultoi pozitiv në testin anti-doping, për shkak të një ilaçi të marrë pas pickimit nga një bletë. Juventusi ia kishte konfirmuar përdorimin e ilaçit te CONI-t, me shpjegimin se "ai ishte vetëm një anti-alergjik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:10.777Z

Kanavaro, ne planet e Milanit

Mbrojtesi i kombetares se Italise, Fabio Kanavaro nuk rinovoi me ekipin e tij, Real Madridin dhe Milani eshte gati t'i bej nje oferte, per te mundesuar rikthimin e tij ne Itali. Kanavaro, ish-mbrojtesi i Juventusit, shihet si nje perforcues ideal i mbrojtes se kuqezinjve. Pas demtimit te Gatuzos, Mi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:27.187Z

Kanavaro pozitiv me anti-alergjik

Probleme per kapitenin e Kombetares italiane, Fabio Kanavaro. Mbrojtesi rezultoi pozitiv ne testin anti-doping, per shkak te nje ilaci te marre pas pickimit nga nje blete. Juventusi ia kishte konfirmuar perdorimin e ilacit te CONI-t, me shpjegimin se “ai ishte vetem nje anti-alergj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.787Z

Kanavaro rikthehet tek Juventus

Fabio Kanavaro eshte serish lojtari i Juventusit. Skuadra bardhezi ka bere te ditur se ka arritur nje marreveshjen 1-vjecare me mbrojtesin e Realit te Madridit, qe skadon me 20 qershor te vitit 2010. Menjehere pas arritjes se marreveshjes Kanavaro ka shprehur padurimin dhe deshiren e madhe qe ka pas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.730Z

Kanavaro, serish te Juventusi

Fabio Kanavaro eshte serish lojtari i Juventusit. Skuadra bardhezi ka bere te ditur se ka arritur nje marreveshjen 1-vjecare me mbrojtesin e Realit te Madridit, qe skadon me 20 qershor te vitit 2010. Menjehere pas arritjes se marreveshjes Kanavaro ka shprehur padurimin dhe deshiren e madh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.067Z

Kanavaro: Kasiljas i ka mundesit per

Fabio Kanavaro beson se Iker Kasiljas do te fitoje

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama