Rezultate te kerkimit per termin: +Facebook

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.171Z

Zgjedhjet, "beteja" nis në facebook, slogani PS, "E vetmja rrugë"

TIRANE-  PS ka vendosur ditën e djeshme sloganin e vet zyrtar të fushatës për zgjedhjet lokale të 8 majit. "E vetmja rrugë", është prezantimi i PS, përballë sloganit tashmë të deklaruar të PD "Të parët jeni ju". Sipas burimeve brenda PS të cituara sot nga GSH, slogani është mendua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.094Z

Bardhosh Myrtaj tri orë para vrasjes ka qenë në Facebook

Mesazhi i koduar: Nese se ke zdjellur rrugen tende at`here zgjidh me te miren se une fitova lloftarin Bardhosh Myrtaj, djali i Faik Myrtaj, vrarë nga policia e Lulëzim Bashës në demonstratën e 21 Janarit 2011, ka qenë në Facebook për herë të fundit rreth orës 9:30 para dite, rreth tre or

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.366Z

Vrasja e 17-vjeçarit për adresat e Facebook

Adresat e rrjetit social “Facebook” dyshohet se kanë qenë “molla e sherrit” që çoi në vdekjen e 17-vjeçarit nga Patosi, mbrëmjen e së martës. Pa kaluar as 12 orë nga ngjarja, policia ka identifikuar dhe vënë në pranga katër adoleshentë, që dyshohet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:04.692Z

Zhaku dhe Albana sherr banal në Facebook

Dalja nga spektakli ‘VIP Shpija’ e ZHakut ka qenë pika kulmore dhe e kthesës për marrëdhëniet e saj me Albana Osmanin. Në profilin personal në Facebook, Inita Gjata (Zhaku) shkruan se “miq të dashur, është një gocë e buku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:58.835Z

Kina lejon Facebook-un vetëm në 27 km për katror

Pas vitesh jashtë Kinës, Facebook, rrjete të tjera sociale dhe disa kompani mediatike më së fundmi mund të prekin tregun e madh aziatik…por vetëm në një pjesë të vogël të tij. Autoritetet kineze kanë dhënë drit&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.535Z

Facebook ndryshon për herë të parë butonin “Like”!

TIRANE-Facebook ka vendosur të ndryshojë dizajnin e butonit të famshëm “Like” Një model të tij ju mund ta shikoni më poshtë. Kjo është hera e parë që Facebook ndryshon dizajnin e këtij opsioni. Sipas kompanisë, butoni

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.715Z

“Do t’i publikoj fotot në facebook”, arrestohet shantazhisti nga Mitrovica

Një femër nga Mitrovica, ka raportuar në polici se është duke u shantazhuar nga një person (mashkull) me fjalët se do t’i publikojë disa foto në rrjetin social facebook.    Sipas policisë, ankuesja femër Kosovare/Shqiptare, dje

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama