Rezultate te kerkimit per termin: +Facebook

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:47.263Z

Facebook ribashkon njerëzit

Që Facebook afron së bashku njerëzit, i vendos ata në një komunikim me njëri-tjetrin pas shumë viteve shkëputjesh, nuk na e thonë vetëm rrjetet sociale, por e konfirmon mësë miri dhe shkenca. Një studimi i fundit i realizuar në bashkëpunim me Laboratorin e Web Algorithmics në Univers

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.517Z

Facebook tejkalon Google

Facebook ka qene site me i vizituar javen e kaluar ne SHBA duke lene ne vend te dyte motorin e kerkimit Google. Kapercimi ne renditje konsiderohet historik per faktin se rrjeti i socializimit ne internet ka qendruar ne krye per nje jave rresht cka nuk kishte ndodhur me pare. Sipas kerkimit te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:55.042Z

Rikthehet Facebook-u!

Për rreth 20 minuta, rrjeti më e përhapur social Facebook nuk ka punuar. E njejta gjë ka ndodhur edhe me gmail, derrisa arsyet mbesin ende të paqarta. "Aktualisht ky rrjet nuk po punon, dhe kjo duket të jetë pasojë e punës në këtë rrje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:03.233Z

Facebook tejkalon parashikimet

brbrFacebook raportoi te ardhura qe kane arritur ne 043 dollare per aksion nga totali i te ardhurave per tremujor qe kane arritur ne 32 miliarde dollare qe tejkalon vleresimet e analisteve te tregut qe pretendonin se per te ardhurat per aksion do te jene rreth 040 dollare dhe se totali i tyre per tr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.137Z

Facebook trondit bursat

Facebook është zyrtarisht në bursën amerikane. Ceremonia e hapjes zyrtare të hedhjes në treg të aksioneve të Facebook u mbajt paraditen e së premtes dhe në të merrte pjesë vetë krijuesi i rrjetit social, Mark Zuckerberg. Kuoti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.437Z

Vendimi në Facebook

‘Sëmundja’ e rrjetit social në internet Facebook nuk e ka lënë pa e prekur edhe një numër shumë të madh të sportistëve kosovarë. Njëri ndër sportistët kosovar, i cili një kohë mjaft të madhe e kalon para kompjuterit, përkatësisht i kyçur në ueb faqen e njohur Facebook.com,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:57.750Z

Facebook shet aksione

Rrjeti social Facebook ka paraqitur dokumentet për shitjen e aksioneve në vlerë prej 5 miliardë dollarësh. Analistët kanë parashikuar që Facebook-u ta ketë ofertën më të madhe të teknologjisë në historinë e SHBA-së, e cila do ta kalojë edhe Google Inc. Kjo e fundit shiti 1.9 miliar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama