Rezultate te kerkimit per termin: +Factor

Total: 1068
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:20.791Z

Kanita , fenomeni i X-Factor Albania 2

Eshte konkurrentja me e vogel ne spektaklin muzikor X FACTOR ALBANIA, por me e klikuara deri tani nga publiku. Kanita eshte vetem 9 vjec dhe pasioni i saj per muziken eshte aq i madh, sa per te qene pjese e X FACTOR ka vendosur te sakrifikoje shkollen ne Shkup, shoqerine dhe aktivitetet me moshatar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.043Z

Sheila fituese e X-Factor Albania

 Edicioni i parë i X-Factor Albania, një superproduksion i Televizionit Klan mbylli siparin mbrëmjen e kaluar. Fituese e këtij talentshou u shpall Sheila Haxhiraj, e cila mori vlerësimin maksimal të publikut por edhe të jurisë. Si fituese e Edicionit t&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:38.459Z

Alketa pak pauzë nga “X Factor”

Nëse mendoni se familja dhe X Factor Albania do të merrte gjithë kohën e Alketa Vejsiut, gaboni. Ajo di shumë mirë t’i menaxhojë të gjitha. E madje, të jetë prezente edhe në aktivitete të ndryshme në kryeqytet. Prezantuesja e mirënjohur dhe bashkëproducentja artistike e X Factor Alb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:23.169Z

Nicole Scherzinger largohet nga X Factor

 Në një kohë që Simon Cowell ka konfirmuar pjesëmarrjen e tij në X Factor Britani, anëtarja tjetër e jurisë, këngëtarja Nicole Scherzinger, ka deklaruar se ajo nuk do të jetë më pjesë e X Factor. Këngëtarja 35-

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.641Z

Sex Factor jo X Factor, spektakli shokues është gati

LONDER- Një shfaqje shokuese do të zbehë spektaklin e Simon Cowell ndërsa trajnerët e quajtur mentorë do të zbulojnë pornostarin e ri të famshëm. Ky do të jetë një X Factor i ri, një reality show në Amerikë që do të lancohet në emër të pornografisë, kësaj industrie që sjell m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:11.754Z

Atmosferë Krishlindjesh në X-Factor nga Leona Lewis

Ajo është në mënyrë të qartë një adhuruese e madhe e periudhës së Krishtlindjeve ashtu sic edhe ka bëre nje album të tërë të këngëve festive. Por të dielën në mbrëmje Leona Lewis mori dashurinë e saj të sezonit në një nivel tjetër, ajo beri performancën më të lartë si�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.468Z

Mariah Carey, zyrtarisht në X Factor

Nga Express më 24 gusht 2011 në ora 19:53 Këngëtarja Mariah Carey e ka konfirmuar zyrtarisht pjesëmarrjen e saj në juri të X Factor. Sipas revistës “People”, superylli – e cila në fillim të vitit kishte lindur dy binjakë – do të jetë pjesë e jurisë së spektakli

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama