Rezultate te kerkimit per termin: +Fale

Total: 6606
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.579Z

Berisha Raporti per vizat fale reformave

Fjalen e tij me mbledhjen e qeverise kryeministri Sali Berisha e ka perqendruar ne raportin pozitiv te Komisionit Europian per liberalizmin e vizave per shqiptaret. Ai tha se raporti konkludon se Shqiperia duhet te konsiderohet per heqjen e vizave. Berisha pohoi se tashme qeverise shqiptare i mbete

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.716Z

Ne finale kam arritur fale mbeshtetjes se publikut

p styletext-align justifyElhaida Dani para The Voice of Italy kishte provuar te hynte te Amici i Maria De Filippit por nuk kishte kaluar ne provimin e pare Mora pjese ne perzgjedhjet qe u bene per Amici 2010 Por nuk kalova as proven e pare keshtu tregon ajo per meltyit Per pjesemarrjen e saj ne The

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:16.265Z

Barca superkampione e Europes fale Messi-t

Goli i talentit Pedro 5 minuta para fundit te ndeshjes ka shpetuar Barcelonen nga llotaria e 11 metershave ne finalen e Superkupes se Europes te zhvilluar mbremjen e djeshme kunder Shakhtarit ne Monako. Skuadra e Guardioles ka arritur te fitoje edhe trofeun e peste te sezonit fale nje go

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.330Z

Sejdiu: Kosova e pavarur, fale sakrifices se Rugoves

“Kosova e pavarur eshte kontribut i punes dhe veprimtarise politike te Ibrahim Rugoves”. Keshtu u shprehen kreret me te larte te Kosoves, presidenti Sejdiu dhe kryeministri Thaci, te cilet bene homazhe para varrit te ish-presidentit, ne trevjetorin e ndarjes se tij nga jeta.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.089Z

"U realizua endrra e shqiptareve, jo fale politikaneve"

Denis Dedej "Eshte dita per te celebruar shpirtin e lirise dhe pasionin demokratik te shqiptareve, qe jane realizuesit e kesaj endrre te madhe dhe per t'u thene te gjitheve, socialisteve e demokrateve apo atyre pa parti, pa dallim moshe, krahine, gjinie, feje e ideje se Shqiperia hyri ne NATO fale t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.784Z

Rama Berisha po qendron ne pushtet fale mercenareve

pp pPas takimit qe zhvilloi me shefen e diplomacise evropiane Catherine Ashton kryesocialisti Edi Rama ka mbledhur grupin parlamentar te PS-se ku ka theksuar riperseritur qendrimin e opozites per ate qe ndodhi me KQZ-ne Rama tha se miqte nderkombetare te Shqiperise jane te shqetesuar nga votimi i d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.800Z

Meta Basha fitoi ne Tirane fale LSI-se

Kreu i partise Kreu i LSI-se Ilir Meta ne nje interviste per Vizion Plus deklaroi dje se vota e 8 majit tregoi se LSI ka bere zgjedhje te drejta politike. Edhe pse Aleanca per Qytetarin humbi bashkite e medha aleati me i rendesishem i PD-se Meta vlereson fitoren e votes popullore dhe fitoren e Tira

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama