Rezultate te kerkimit per termin: +Fale

Total: 6606
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.330Z

Sejdiu: Kosova e pavarur, fale sakrifices se Rugoves

“Kosova e pavarur eshte kontribut i punes dhe veprimtarise politike te Ibrahim Rugoves”. Keshtu u shprehen kreret me te larte te Kosoves, presidenti Sejdiu dhe kryeministri Thaci, te cilet bene homazhe para varrit te ish-presidentit, ne trevjetorin e ndarjes se tij nga jeta.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.089Z

"U realizua endrra e shqiptareve, jo fale politikaneve"

Denis Dedej "Eshte dita per te celebruar shpirtin e lirise dhe pasionin demokratik te shqiptareve, qe jane realizuesit e kesaj endrre te madhe dhe per t'u thene te gjitheve, socialisteve e demokrateve apo atyre pa parti, pa dallim moshe, krahine, gjinie, feje e ideje se Shqiperia hyri ne NATO fale t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.784Z

Rama Berisha po qendron ne pushtet fale mercenareve

pp pPas takimit qe zhvilloi me shefen e diplomacise evropiane Catherine Ashton kryesocialisti Edi Rama ka mbledhur grupin parlamentar te PS-se ku ka theksuar riperseritur qendrimin e opozites per ate qe ndodhi me KQZ-ne Rama tha se miqte nderkombetare te Shqiperise jane te shqetesuar nga votimi i d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.800Z

Meta Basha fitoi ne Tirane fale LSI-se

Kreu i partise Kreu i LSI-se Ilir Meta ne nje interviste per Vizion Plus deklaroi dje se vota e 8 majit tregoi se LSI ka bere zgjedhje te drejta politike. Edhe pse Aleanca per Qytetarin humbi bashkite e medha aleati me i rendesishem i PD-se Meta vlereson fitoren e votes popullore dhe fitoren e Tira

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.470Z

Qeveria do te fale 4069 me vlere 33 milione dollare

0 Qeveria do te fale 4069 gjoba te vendosura nga 1 Marsi deri me 31 Gusht te 2013 Lajmi u be i ditur nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.502Z

Rama promovon Durresin Transformim pas shume dekadash fale rilindjes

Transmetuar me 13082016 - 2147 Kryeministri i Shqiperise Edi Rama vijon te promovoje investimet dhe ndryshimet qe jane bere ne qytetet kryesore ne vend me ardhjen e se majtes ne pushtetbr br Nepermjet nje postimi ne Facebook Rama ka zgjedhur qytetin e Dur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:24.164Z

Kodheli: Shqiperia ne rrugen e duhur, fale PS-se

Zedhenesja e Partise Socialiste, Mimi Kodheli ka deklaruar se fakti qe ne sondazhin e “Zogby”-t thuhet se Shqiperia po ecen ne rrugen e duhur, ka te beje me bashkepunimin qe ka bere PS-ja me partine ne pushtet. “Shqiperia po ecen ne rrugen e duhur, anetaresimi ne NATO d

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama