Rezultate te kerkimit per termin: +Fale

Total: 6606
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.784Z

Rama Berisha po qendron ne pushtet fale mercenareve

pp pPas takimit qe zhvilloi me shefen e diplomacise evropiane Catherine Ashton kryesocialisti Edi Rama ka mbledhur grupin parlamentar te PS-se ku ka theksuar riperseritur qendrimin e opozites per ate qe ndodhi me KQZ-ne Rama tha se miqte nderkombetare te Shqiperise jane te shqetesuar nga votimi i d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.800Z

Meta Basha fitoi ne Tirane fale LSI-se

Kreu i partise Kreu i LSI-se Ilir Meta ne nje interviste per Vizion Plus deklaroi dje se vota e 8 majit tregoi se LSI ka bere zgjedhje te drejta politike. Edhe pse Aleanca per Qytetarin humbi bashkite e medha aleati me i rendesishem i PD-se Meta vlereson fitoren e votes popullore dhe fitoren e Tira

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.470Z

Qeveria do te fale 4069 me vlere 33 milione dollare

0 Qeveria do te fale 4069 gjoba te vendosura nga 1 Marsi deri me 31 Gusht te 2013 Lajmi u be i ditur nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.502Z

Rama promovon Durresin Transformim pas shume dekadash fale rilindjes

Transmetuar me 13082016 - 2147 Kryeministri i Shqiperise Edi Rama vijon te promovoje investimet dhe ndryshimet qe jane bere ne qytetet kryesore ne vend me ardhjen e se majtes ne pushtetbr br Nepermjet nje postimi ne Facebook Rama ka zgjedhur qytetin e Dur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:24.164Z

Kodheli: Shqiperia ne rrugen e duhur, fale PS-se

Zedhenesja e Partise Socialiste, Mimi Kodheli ka deklaruar se fakti qe ne sondazhin e “Zogby”-t thuhet se Shqiperia po ecen ne rrugen e duhur, ka te beje me bashkepunimin qe ka bere PS-ja me partine ne pushtet. “Shqiperia po ecen ne rrugen e duhur, anetaresimi ne NATO d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.578Z

Berisha Raporti per vizat fale reformave te avancojne perpjekjet

Fjalen e tij me mbledhjen e qeverise kryeministri Sali Berisha e ka perqendruar ne raportin pozitiv te Komisionit Europian per liberalizmin e vizave per shqiptaret. Ai tha se raporti konkludon se Shqiperia duhet te konsiderohet per heqjen e vizave. Berisha pohoi se tashme qeverise shqiptare i mbete

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.111Z

Meta takon kryebashkiakun sicilian Domethenie e vecante fale lidhjeve historike

Transmetuar me 29052015 - 1205 Tirane 29 maj 2015 NOAal - Kryetari i Kuvendit te Shqiperise Ilir Meta u takua sot me Kryetarin e Bashkise se Palermos Leoluca Orlando ku vuri ne dukje se shqiptaret kane nje domethenie te vecante per popullin sicilian fale li

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama