Rezultate te kerkimit per termin: +Fama

Total: 1462
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:25.048Z

Nelly Furtado, e lodhur nga fama

Nelly Furtado ndihet e lodhur nga jeta si personazh i njohur publik. Kengetarja e “Maneater” pranon se fillimisht e ka pasur te veshtire per te perballuar presionin e fames dhe se i eshte dashur shume kohe qe te merrte veten. “Fama me kapi befasisht dhe me eshte dashur k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.534Z

Valbona Selimllari për fëmijët: Dua ti ruaj nga fama

Valbona Selimllari e ftuar në emisionin Tek Unë, ka folur më shumë për raportin e saj me rrjetet sociale dhe famën. Ish Miss Shqipëria, ndryshe nga shumë personazhe publike nuk i pëlqen të postojë çdo gjë në Instagram, e mbi të gjitha familjen dëshiron ta mbajë larg famës e syrit t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.213Z

Lawrence Fama me ka shkaterruar privatesine

Në një kohë që shumica e njerëzve ëndërrojnë për të fituar famë dhe pasuri, ata që e kanë arritur tashmë famën ankohen për mungesën thuajse totale të jetës private. Një rast i tillë &eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:30.792Z

Sekretari i kolegjit “FAMA”-s grushton gazetarin e Zërit (FOTO)

Sekretari i kolegjit privat "Fama", Reshat Nura, ka sulmuar fizikisht të hënën që lamë pas gazetarin e "Zërit", Berat Kostanica. Ky i fundit ka shkuar në kolegjin "Fama" për t'u interesuar për disa çështje arsimore, mirëpo sekretarit Nura i janë ngritur gjakrat dhe pas ofendimeve të r�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.052Z

Adele: Fama nuk më ka ndryshuar

Këngëtarja e njohur Adele, e ka pranuar që fama se ka ndryshuar aspak. “Mua më pëlqen mënyra se si kam jetuar deri më tani”, transmeton Klan Kosova. AdPlatformZone = {id: "8bc4ee166",format: "410x0"}; “Askush në jetën time nuk ka ë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.302Z

Orgesa Zaimi: Miq ruhuni nga FAMA, disa artista transformohen në Djaj

TIRANË-Këngëtarja Orgesa Zaimi shprehet se fama është gjëja më e rrezikshme dhe e poshtër në kohën që jetojmë. Sipas saj, për hir të famës, edhe njeriu më i thjeshtë kur bëhet VIP nis e transformohet në bi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.326Z

Fama e aktorëve, muzikantëve dhe sportistëve çon në vdekje të hershme

Të paturit e një karriere në profesion, të shkëlqyer në sy të publikut mund të vijë me një kosto për një jetë më të shkurtër, ka treguar një analizë e një gazete amerikane. Ajo tregoi se yjet interpretuesit dhe sportistët janë të prirur për të vdekur disa vjet më të rinj se

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama