Rezultate te kerkimit per termin: +Fama

Total: 1462
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:16.947Z

Fama e nervozon

Nga Express më 12 gusht 2011 në ora 10:30 Selena Gomez ka pranuar se fama dhe të qenit çdoherë në qendër të vëmendjes e ka bërë atë “nervoz”. “E keni këtë presion atëherë kur njerëzit ju adhurojnë. Kam bërë më të mirë që të jem një person i mirë dhe vaz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:48.693Z

Emma Watson: Fama është mallkim

Gazeta ShqipAktorja ka qenë pjesë e një miniseriali ku edhe është bërë e suksesshme, njësoj si paraardhësit e saj, Macaulay Culkin, Drew Barrymore, Lindsay Lohan dhe River Phoenix Jeta e yjeve të reja të Hollivudit duket si parajsë, por pas mund të fshihet ferri. Alarmi i fundit është

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.877Z

“Fama e ka forcuar lidhjen time”

Aktori, Ricky Gervais i cili është bërë i famshëm qysh në moshë 40 vjeçare me rolin e tij David Brent në serialin “The Office”, thotë se suksesi i kishte ardhur vonë por ai beson se do të ishte në gjendje ta përballonin gjithë stresin e famës së bashku me të dashurën e tij Jan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.505Z

Adele: Ja pse kam frikë nga fama

Transmetuar më 28.11.2015 - 19:22 Këngëtarja Adele PUBLICITET Edhe të famshmit frikësohen nga fama. Këngëtarja Adele e pohoi këtë ndjenjë vetë, duke iu referuar pasojave tragjike që i solli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.589Z

Fama-ose parimet e jo personalitetet

  çfarë gjëje ka ndodhur, e për të cilën ne nuk kemi lajme? çfarë lajmesh kemi për ato gjëra për të cilat kemi “lajme”?   Nga Arben Idrizi   Në një përkthim shqip të Eneidës së Virgjilit, një nga figurat mitologjike siç është Fama është përkth

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.752Z

Fama si shkolla e mesme

Nga Express më 26 maj 2011 në ora 14:10 Taylor Swift ka thënë të qenit e famshme është “sikurse të jesh ‘in’ në shkollë të mesme”. Ylli i muzikës “country” ka thënë se të qenit në sy të publikut është paksa më ndryshe, por pak a shumë niveli ë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:12.598Z

"Fama" e Mihrijes dhe Platorit

Këngëtarja Mihrije Braha, ndonëse ka shënuar 45 vite jetë dhe është nëna e një djali, ajo është gjithmonë në formë dhe aktive në skenën muzikore. Braha ka pasur shumë angazhime në kuadër të festave t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama