Rezultate te kerkimit per termin: +Fama

Total: 1462
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:29.722Z

Pelegrinazhi ne kishen e Laccedilit

Kisha e njohur e Laçit është kthyer prej shekujsh në një vend pelegrinazhi. Historia e saj nis që nga viti 316, kur paganët martirizuan Shën Vlashin, ipeshkvin e Sebastese, qytezës qe mendohet se ka qene ne ate vend. E me pas me mbë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:30.278Z

Papa: Thasheshemet e shkatërrojnë njeriun dhe Kishën, ndalini!

Vatikan- ‘Kur bëhen thashetheme në Kishë! Kur bëhen thashetheme mes të krishterëve!”, rezultojnë shkatërruese për njeriun e Kishën. Kështu tha Papa Françesko këtë mëngjes në meshën që mbajti në Santa Marta. Për Bergoglio-n ”thashethemet vetëm e dëmtojnë njër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.598Z

6 VIP-a që duhet të pushojnë nga puna stilistët e tyre

Transmetuar më 14.01.2014 - 20:09 Para SHIKONI TË GJITHA FOTOT (1/6) Pas Para SHIKONI TË GJITHA FOTOT Pas PUBLICITET Në fakt, të qenurit personazh VIP nuk qenka dhe aq e thj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.763Z

Yjet që shkatërruan fytyrën nga droga

Transmetuar më 15.01.2014 - 18:45 Para SHIKONI TË GJITHA FOTOT (1/8) Pas Para SHIKONI TË GJITHA FOTOT Pas PUBLICITET Në të vërtetë, fama e tyre ka marrë dhenë pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.532Z

69 vjecarja merr patenten pas 960 provash

SEUL- Nje 69-vjecare nga Koreja e Jugut dha 960 here provat perpara se te merrte lejen e drejtimit. Cha Sa-soon jeton vetem ne fshatin malor Sinchon ne kontene Eumlanju rreth 180 kilometra ne jug te Seulit. Kjo grua trupvogel qe aktualisht tani njihet si Gjyshja Cha Sa-soon nuk arriti te merrte prov

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.274Z

Beyonce e vetmuar qan ne dokumentarin e ri

Superylli i kenges Beyonce ka pasqyruar anen e vetmise qe sjell fama derisa ka incizuar dokumentarin e saj te ri duke shperthyer ne lot e pyetur Pse Zoti me ka dhene kete jete. Ish-ylli i Destinys Child xhiroi veten gjate udhetimit ne turneun e saj global I am...Tour per te dokumentuar kohen qe k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.763Z

Alicia Keys gjen motivin per te jetuar

Nuk është fama, nuk janë çmimet, nuk janë paratë dhe as vlerësimi i publikut. Motivi i vërtetë që e shtyn njeriun të jetojë, sipas Alicia Keys, është të qenit nënë. “Është di&cced

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama