Rezultate te kerkimit per termin: +Fama

Total: 1462
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.505Z

Adele: Ja pse kam frikë nga fama

Transmetuar më 28.11.2015 - 19:22 Këngëtarja Adele PUBLICITET Edhe të famshmit frikësohen nga fama. Këngëtarja Adele e pohoi këtë ndjenjë vetë, duke iu referuar pasojave tragjike që i solli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.589Z

Fama-ose parimet e jo personalitetet

  çfarë gjëje ka ndodhur, e për të cilën ne nuk kemi lajme? çfarë lajmesh kemi për ato gjëra për të cilat kemi “lajme”?   Nga Arben Idrizi   Në një përkthim shqip të Eneidës së Virgjilit, një nga figurat mitologjike siç është Fama është përkth

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.752Z

Fama si shkolla e mesme

Nga Express më 26 maj 2011 në ora 14:10 Taylor Swift ka thënë të qenit e famshme është “sikurse të jesh ‘in’ në shkollë të mesme”. Ylli i muzikës “country” ka thënë se të qenit në sy të publikut është paksa më ndryshe, por pak a shumë niveli ë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:12.598Z

"Fama" e Mihrijes dhe Platorit

Këngëtarja Mihrije Braha, ndonëse ka shënuar 45 vite jetë dhe është nëna e një djali, ajo është gjithmonë në formë dhe aktive në skenën muzikore. Braha ka pasur shumë angazhime në kuadër të festave t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.509Z

Anne Hathaway: Fama më shkatërroi

Anne Hathaway, gjatë një interviste të dhënë së fundmi është ndalur tek fama dhe pasojat e saj. Aktorja është shprehur se për një kohë të gjatë njerëzit i thonin që ajo të ishte vetvetja, e ndërsa kishte p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:25.048Z

Nelly Furtado, e lodhur nga fama

Nelly Furtado ndihet e lodhur nga jeta si personazh i njohur publik. Kengetarja e “Maneater” pranon se fillimisht e ka pasur te veshtire per te perballuar presionin e fames dhe se i eshte dashur shume kohe qe te merrte veten. “Fama me kapi befasisht dhe me eshte dashur k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.534Z

Valbona Selimllari për fëmijët: Dua ti ruaj nga fama

Valbona Selimllari e ftuar në emisionin Tek Unë, ka folur më shumë për raportin e saj me rrjetet sociale dhe famën. Ish Miss Shqipëria, ndryshe nga shumë personazhe publike nuk i pëlqen të postojë çdo gjë në Instagram, e mbi të gjitha familjen dëshiron ta mbajë larg famës e syrit t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama