Rezultate te kerkimit per termin: +Fama

Total: 1462
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.752Z

Fama si shkolla e mesme

Nga Express më 26 maj 2011 në ora 14:10 Taylor Swift ka thënë të qenit e famshme është “sikurse të jesh ‘in’ në shkollë të mesme”. Ylli i muzikës “country” ka thënë se të qenit në sy të publikut është paksa më ndryshe, por pak a shumë niveli ë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:12.598Z

"Fama" e Mihrijes dhe Platorit

Këngëtarja Mihrije Braha, ndonëse ka shënuar 45 vite jetë dhe është nëna e një djali, ajo është gjithmonë në formë dhe aktive në skenën muzikore. Braha ka pasur shumë angazhime në kuadër të festave t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.509Z

Anne Hathaway: Fama më shkatërroi

Anne Hathaway, gjatë një interviste të dhënë së fundmi është ndalur tek fama dhe pasojat e saj. Aktorja është shprehur se për një kohë të gjatë njerëzit i thonin që ajo të ishte vetvetja, e ndërsa kishte p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:25.048Z

Nelly Furtado, e lodhur nga fama

Nelly Furtado ndihet e lodhur nga jeta si personazh i njohur publik. Kengetarja e “Maneater” pranon se fillimisht e ka pasur te veshtire per te perballuar presionin e fames dhe se i eshte dashur shume kohe qe te merrte veten. “Fama me kapi befasisht dhe me eshte dashur k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.534Z

Valbona Selimllari për fëmijët: Dua ti ruaj nga fama

Valbona Selimllari e ftuar në emisionin Tek Unë, ka folur më shumë për raportin e saj me rrjetet sociale dhe famën. Ish Miss Shqipëria, ndryshe nga shumë personazhe publike nuk i pëlqen të postojë çdo gjë në Instagram, e mbi të gjitha familjen dëshiron ta mbajë larg famës e syrit t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.213Z

Lawrence Fama me ka shkaterruar privatesine

Në një kohë që shumica e njerëzve ëndërrojnë për të fituar famë dhe pasuri, ata që e kanë arritur tashmë famën ankohen për mungesën thuajse totale të jetës private. Një rast i tillë &eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:30.792Z

Sekretari i kolegjit “FAMA”-s grushton gazetarin e Zërit (FOTO)

Sekretari i kolegjit privat "Fama", Reshat Nura, ka sulmuar fizikisht të hënën që lamë pas gazetarin e "Zërit", Berat Kostanica. Ky i fundit ka shkuar në kolegjin "Fama" për t'u interesuar për disa çështje arsimore, mirëpo sekretarit Nura i janë ngritur gjakrat dhe pas ofendimeve të r�

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama