Rezultate te kerkimit per termin: +Fatmir +Kajollit

Total: 67
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.212Z

Gjykata e Fierit rrëzon ekstradimin e Fatmir Kajollit

Fatmir Kajolli, këshilltari republikan në Fier FIER – Gjykata e Fier nuk lejon ekstradimin drejt Italisë të këshilltarit bashkiak Fatmir Kajolli, i kërkuar nga Drejtësia e shtetit fqinj. Vendimi është marrë nga gjyqtari Pirro Sota, i cili pasi ka shqyrtuar kërkesën e Prokurorisë p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:11.945Z

Prokuroria bllokon pasuritë miliona euro të Fatmir Kajollit

Fatmir Kajolli Prokuroria për Krime të Rënda ka vendosur sekuestro preventive për pasuritë e Fatmir Kajollit, pasi dyshon se kjo pasuri është krijuar në bazë të aktivitetit kriminal, për të cilin ai është dënuar në Itali. Janë sekuestruar gjithsej 2.1 milionë metra katrorë tokë p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:18.874Z

Gjykata Fier: Arrest shtëpie, Fatmir Kajollit

FIER- “Arrest shtepie” ka vendosur sot Gjykata e Fierit per këshilltarin bashkiak Fatmir Kajollin, qe rezulton i dënuar nga drejtësia italiane me të paktën 40 vjet burg. Masa e sigurise eshte dhene sot, gjate nje seance te posacme ne ngarkim te tij, vetem dy ditë pas arrestimit. 

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:11.940Z

Sekuestro super pasurisë së Fatmir Kajollit, 25 milion euro truall e biznes

Prokuroria e Krimeve të Rënda sekuestron pasurinë përrallore prej 2.1 milion m2 katrorë tokë arë, tokë truall dhe ndërtesa në zonë bregdetare të Fierit, pasuri kjo në pronësi të ish- këshilltarit republikan në këtë bashki Fatmir Kajolli, familjarëve të tij, përfshi bashkësh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:18.864Z

Prokuroria deklaratë për arrestimin e Fatmir Kajollit

Prokuroria ka bërë publike një deklaratë në lidhje me arrestimin e Fatmir Kajollit. Prokuroria: Emri i Fatmir Kajollit ka qenë në listën e shtetasve shqiptarë të kërkuar ndërkombëtarë. Prokuroria vijon në deklarimin e saj se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:11.950Z

25 milionë euro, Prokuroria sekuestron pasuritë e Fatmir Kajollit

Rreth 2.1 milionë metra katrorë tokë, 1700 metra katrorë ndërtim të vendosura në zonën turistike të Fierit, si dhe 3 shoqëri biznesi janë sekuestruar me kërkesë të Prokurorisë për Krimet e Rënda. Të gjitha këto pasuri me një vlerë prej 25 milionë eurosh janë në emër të Fatm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:11.943Z

Sekuestro preventive pasurive të Fatmir Kajollit

Prokuroria për Krime të Rënda ka vendosur këtë të premte sekuestro preventive për pasuritë e ish-këshilltarit Republikan në bashkinë e Fierit, Fatmir Kajollit. Dyshohet se kjo pasuri është krijuar në bazë të aktivitetit kriminal për të cilin ai është dënuar në Itali. Sipas nj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama