Rezultate te kerkimit per termin: +Fatmir +Kajollit

Total: 67
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:11.940Z

Sekuestro super pasurisë së Fatmir Kajollit, 25 milion euro truall e biznes

Prokuroria e Krimeve të Rënda sekuestron pasurinë përrallore prej 2.1 milion m2 katrorë tokë arë, tokë truall dhe ndërtesa në zonë bregdetare të Fierit, pasuri kjo në pronësi të ish- këshilltarit republikan në këtë bashki Fatmir Kajolli, familjarëve të tij, përfshi bashkësh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:18.864Z

Prokuroria deklaratë për arrestimin e Fatmir Kajollit

Prokuroria ka bërë publike një deklaratë në lidhje me arrestimin e Fatmir Kajollit. Prokuroria: Emri i Fatmir Kajollit ka qenë në listën e shtetasve shqiptarë të kërkuar ndërkombëtarë. Prokuroria vijon në deklarimin e saj se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:11.950Z

25 milionë euro, Prokuroria sekuestron pasuritë e Fatmir Kajollit

Rreth 2.1 milionë metra katrorë tokë, 1700 metra katrorë ndërtim të vendosura në zonën turistike të Fierit, si dhe 3 shoqëri biznesi janë sekuestruar me kërkesë të Prokurorisë për Krimet e Rënda. Të gjitha këto pasuri me një vlerë prej 25 milionë eurosh janë në emër të Fatm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:11.943Z

Sekuestro preventive pasurive të Fatmir Kajollit

Prokuroria për Krime të Rënda ka vendosur këtë të premte sekuestro preventive për pasuritë e ish-këshilltarit Republikan në bashkinë e Fierit, Fatmir Kajollit. Dyshohet se kjo pasuri është krijuar në bazë të aktivitetit kriminal për të cilin ai është dënuar në Itali. Sipas nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:11.952Z

Prokuroria sekuestron 210 hektarë prona dhe truall të Fatmir Kajollit, akuzohet për trafik droge

Antimafia. Prona gjigante në Seman të Fierit, akuza: Bëri shitblerje fiktive. Qindra hektarë iu dhuruan, në lojë 20 persona. Precedentët kriminalë të politikanit Prokuroria ka sekuestruar një pronë gjigante të Fatmir Kajollit, ish-këshilltar në Bashkinë e Fierit, në bazë të ligjit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.425Z

Lirimi i Kajollit, KE:KeqardhjeE ndjekim me vemendje

Të tjera rreth shkrimit Miku i Mediut arrest shtëpie pa asnjë polic Shkrimi origjinal ne www. euractiv.com BRUKSEL- Komisioni Europian po ndjek me vëmendje të madhe trajtimin e cështjes së Fatmir Kajollit i cili u arrestua më 9 prill dhe më pas ( dy ditë më vonë) Gjykat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.608Z

Prokuroria kërkon sekuestron e pasurive të Fatmir Kajollit

Prokuroria për Krime të Rënda dërgon në gjykatë kërkesën për konfiskimin dhe kalimin në favor të shtetit të pasurisë në rreth 2.1 milionë metra katrorë troje, tokë arë, pyje dhe ndërtim, të regjistruara në emër të familjarëve të biznesmenit Fatmir Kajollit, në Fier. Gjithas

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama