Rezultate te kerkimit per termin: +Fatmir +Kajollit

Total: 67
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:11.943Z

Sekuestro preventive pasurive të Fatmir Kajollit

Prokuroria për Krime të Rënda ka vendosur këtë të premte sekuestro preventive për pasuritë e ish-këshilltarit Republikan në bashkinë e Fierit, Fatmir Kajollit. Dyshohet se kjo pasuri është krijuar në bazë të aktivitetit kriminal për të cilin ai është dënuar në Itali. Sipas nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:11.952Z

Prokuroria sekuestron 210 hektarë prona dhe truall të Fatmir Kajollit, akuzohet për trafik droge

Antimafia. Prona gjigante në Seman të Fierit, akuza: Bëri shitblerje fiktive. Qindra hektarë iu dhuruan, në lojë 20 persona. Precedentët kriminalë të politikanit Prokuroria ka sekuestruar një pronë gjigante të Fatmir Kajollit, ish-këshilltar në Bashkinë e Fierit, në bazë të ligjit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.425Z

Lirimi i Kajollit, KE:KeqardhjeE ndjekim me vemendje

Të tjera rreth shkrimit Miku i Mediut arrest shtëpie pa asnjë polic Shkrimi origjinal ne www. euractiv.com BRUKSEL- Komisioni Europian po ndjek me vëmendje të madhe trajtimin e cështjes së Fatmir Kajollit i cili u arrestua më 9 prill dhe më pas ( dy ditë më vonë) Gjykat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.608Z

Prokuroria kërkon sekuestron e pasurive të Fatmir Kajollit

Prokuroria për Krime të Rënda dërgon në gjykatë kërkesën për konfiskimin dhe kalimin në favor të shtetit të pasurisë në rreth 2.1 milionë metra katrorë troje, tokë arë, pyje dhe ndërtim, të regjistruara në emër të familjarëve të biznesmenit Fatmir Kajollit, në Fier. Gjithas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.121Z

Italia sjell dosjen e Kajollit, kërkon ekstradimin e republikanit

Gazeta ShqipLetërporosia Në aktet e prokurorisë së Romës dhe Milanos detajohet i gjithë aktiviteti i trafikut të drogës  Drejtësia italiane këmbëngul për ekstradimin e Fatmir Kajollit, i cili është dënuar për trafik ndërkombëtar të lëndëve narkotike, nga Gjykata e Romës dhe Mi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.334Z

Lirimi i Kajollit, Prokuroria bën rekurs në Gjykatën e Lartë

Fatmir Kajolli TIRANE Mbërrin në Gjykatën e Lartë debati gjyqësor mbi masën e sigurisë të Fatmir Kajollit, këshilltarit të Bashkisë së Fierit, i kërkuar nga Drejtësia italiane. Pak ditë pasi togat e zeza të Gjykatës së Fierit nuk pranuan kërkesën e Prokurorisë për ekstradimin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:42.240Z

Edhe Apeli nuk lejon ekstradimin e Kajollit për në Itali

Share Gjykata e Apelit në Vlorë ka vendosur të mos ekstradojë Fatmir Kajollin, të kërkuar nga drejtësia italiane. Trupi gjykues e ka cilësuar të paligjshëm ekstradimin e Kajollit në Itali, ku ai është dënuar për trafik ndërkombëtar droge, raporton Vizion Plus. Edhe Gjykata e Fieri

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama