Rezultate te kerkimit per termin: +Fatmir +Kajollit

Total: 67
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.608Z

Prokuroria kërkon sekuestron e pasurive të Fatmir Kajollit

Prokuroria për Krime të Rënda dërgon në gjykatë kërkesën për konfiskimin dhe kalimin në favor të shtetit të pasurisë në rreth 2.1 milionë metra katrorë troje, tokë arë, pyje dhe ndërtim, të regjistruara në emër të familjarëve të biznesmenit Fatmir Kajollit, në Fier. Gjithas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.121Z

Italia sjell dosjen e Kajollit, kërkon ekstradimin e republikanit

Gazeta ShqipLetërporosia Në aktet e prokurorisë së Romës dhe Milanos detajohet i gjithë aktiviteti i trafikut të drogës  Drejtësia italiane këmbëngul për ekstradimin e Fatmir Kajollit, i cili është dënuar për trafik ndërkombëtar të lëndëve narkotike, nga Gjykata e Romës dhe Mi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.334Z

Lirimi i Kajollit, Prokuroria bën rekurs në Gjykatën e Lartë

Fatmir Kajolli TIRANE Mbërrin në Gjykatën e Lartë debati gjyqësor mbi masën e sigurisë të Fatmir Kajollit, këshilltarit të Bashkisë së Fierit, i kërkuar nga Drejtësia italiane. Pak ditë pasi togat e zeza të Gjykatës së Fierit nuk pranuan kërkesën e Prokurorisë për ekstradimin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:42.240Z

Edhe Apeli nuk lejon ekstradimin e Kajollit për në Itali

Share Gjykata e Apelit në Vlorë ka vendosur të mos ekstradojë Fatmir Kajollin, të kërkuar nga drejtësia italiane. Trupi gjykues e ka cilësuar të paligjshëm ekstradimin e Kajollit në Itali, ku ai është dënuar për trafik ndërkombëtar droge, raporton Vizion Plus. Edhe Gjykata e Fieri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:46.557Z

Apeli u heq arrestin Fatmir Kajollit dhe djemve

Gjykata e Apelit në Vlorë ka ndryshuar masën e sigurisë për Fatmir Kajollin dhe dy djemtë e tij, të cilët ishin në kërkim që prej një muaji. Të dyshuarit dhunuan një numërues më datë 24 qershor, si dhe shkatërruan qendrën e numërimit të votave në Fier. Ndaj tyre, Gjykata e Fie

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.059Z

Italia sjell dosjen e Kajollit kerkon ekstradimin e republikanit

Drejtësia italiane këmbëngul për ekstradimin e Fatmir Kajollit, i cili është dënuar për trafik ndërkombëtar të lëndëve narkotike, nga Gjykata e Romës dhe Milanos. Në kryeqytetin italian, Kajolli është d&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:11.947Z

Aktiviteti kriminal në Itali, sekuestrohen pasuritë e Fatmir Kajollit

Prokuroria për Krime të Rënda ka sekuestruar sot pasuritë e shtetasit Fatmir Kajollit dhe familjarëve të tij, pasi në bazë të verifikimit "Antimafia" ka dyshime të arsyeshme se këto pasuri janë krijuar në bazë të aktivitetit kriminal të tij, për të cilin ai është dënuar në Ita

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama