Rezultate te kerkimit per termin: +Fatmir +Mediu

Total: 6503
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.230Z

Fatmir Mediu iu bën moral gjermanëve, për krimin dhe korrupsionin!

Fatmir Mediu, së bashku Lulzim Bashën dhei dhe deputetët Berisha, Veliaj dhe Dashi morën pjesë në një takim të organizuar nga Bundenstagu gjerman në Berlin. Në fjalën e mbajtur në këtë takim, Mediu falenderoi Gjermaninë për ndihmën e vazhdueshme ndaj Shqipërisë, si dhe nismën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:57.268Z

Akuzat për dënim në Itali, reagon Fatmir Mediu: Janë shpifje

Partia Republikane ka reaguar sot pas publikimit te gazeta "Tema" të lajmit se kryetari Fatmir Mediu, figuron i dënuar nga një gjykatë italiane, pasi kishte marrë nën mbrojtje një trafikant duke i dhënë atij mbulesë politike në kuadër të një delegacioni parlamentar. Partia Republikane

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:05.856Z

Fatmir Mediu: Armët kimike nuk duhen shkatërruar në Shqipëri

Ish- ministri i Mbrojtjes dhe Mjedisit, i akuzuar sidomos për çështjen e ligjit të importit të plehrave, thotë se armët kimike siriane nuk duhen shkatërruar në Shqipëri. Duke folur për GSH, Fatmir Mediu tha se legjislacioni shqiptar nuk e lejon importin e këtyre mbetjeve. Për më tep

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:15.736Z

I rrezikuari Fatmir Mediu: Dashuria PS- PD ia kalon çdo parade

Share Ka disa ditë që Fatmir Mediu po shfaqet shumë i shqetësuar në media sa i përket reformës zgjedhore. Është e qartë se nëse nuk do fitojë një mandat deputeti, ai rrezikon të ndiqet penalisht dhe për këtë arsye po ngre zërin. Fillimisht e ka me të dy pal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:03.898Z

Mos ka filluar tia dredhë Doktorit edhe Fatmir Mediu?

Bëri shumë përshtypje seanca e shkuar e Kuvendit, kur deputetët e PDIU vendosën që të mos i binden bojkotit të opozitës, por të marrin pjesë në seancën ku do votohej për aktin normativ. Por ndërsa Shpëtim Idrizi, kreu i PDIU, u pa duke negociuar për të arritur një marrëveshje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.346Z

Seanca e Kuvendit, Fatmir Mediu: Ndërkombëtarët ofruan zgjidhje, nuk u pranua nga opozita Kryetari i Partisë Republikane, Fatmir Mediu

Kryetari i Partisë Republikane, Fatmir Mediu, njëherësh deputet, gjatë fjalës së mbajtur në seancën e sotme parlamentare tha se OSBE-ODIHR, PE-ja, SHBA-ja vlerësuan zgjedhjet. “Ndërkombëtarët ofruan zgjidhje, e cila mund të jetë vetëm kushtetuese. Por ky kompromis nuk u pranua nga o

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.897Z

Vendimi i Gjykatës Kushtetuese: Fatmir Mediu, përsëri pa imunitet

Fatmir Mediu Gjykata Kushtetuese ka shfuqizuar si të papajtueshme me Kushtetutën vendimin e Gjykatës së Lartë për të mos hequr imunitetin e Fatmir Mediut. Ndaj këtij vendimi kishin ngritur padi ndaj këtij vendimi dy të plagosurit nga shpërthimi i Gerdecit, Alketa Hazizaj dhe Roxhers Durda

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama