Rezultate te kerkimit per termin: +Fatmir +Mediu

Total: 6503
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.386Z

Mediu: Pronat në bregdet t’u kthehen pronareve

TIRANE-Kryetari i Partisë Republikane, Fatmir Mediu, ka kërkuar sot duke folur në Komisionin e Ligjeve, që çështja e pronës private të zgjithet sa më shpejt, pasi zgjidhja e së drejtës së pronës është detyrim i BE, duke përmendur rastet kur Gjykata e Strasburgut ka përcjellë 8 vend

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.390Z

Mediu: Pronat në bregdet t’u kthehen pronarëve

TIRANE-Kryetari i Partisë Republikane, Fatmir Mediu, ka kërkuar sot duke folur në Komisionin e Ligjeve, që çështja e pronës private të zgjithet sa më shpejt, pasi zgjidhja e së drejtës së pronës është detyrim i BE, duke përmendur rastet kur Gjykata e Strasburgut ka përcjellë 8 vend

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.466Z

Mediu: Synimi i mazhorancës të kapë gjyqësorin nëpërmjet Vettingut

Kreu i Partisë Republikane, Fatmir Mediu gjatë fjalës së mbajtur në Parlament, deklaroi se mazhoranca synon të kapë sistemin gjyqësor me anë të ligjit të Vettingut. Mediu theksoi se nëse mazhoranca nuk synon me të vërtetë të përdorë për qëllime politike gjyqësorë, atëherë duh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:31.622Z

Mediu: Nuk kam asnje faj per tragjedine e Gerdecit

Ish-ministri i Mbrojtjes, Fatmir Mediu, rrezoi disa dite me pare si te paverteta, te pabazuara dhe te qellimshme te gjitha akuzat qe Prokuroria e Pergjithshme ka ngritur kunder tij, per tragjedine e Gerdecit. Para anetareve te Keshillit te Rregullores, Mandateve dhe Imunitetit, Mediu tha se eshte i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:36.970Z

Mediu ka vazhduar kontratat e vjetra të Delijorgjit dhe ka emëruar Ylli Pinarin

Nga Tema Drejtori i MEICO, Ylli Pinari, është emëruar në këtë detyrë nga ish-ministri i Mbrojtjes, Fatmir Mediu. Me gjithë përpjekjet e tij për të mënjanuar lidhjet e veta personale me “arkitektin” e Gërdecit, Ylli Pinari, dokumentet që disponon prokuroria tregojnë të k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.373Z

Shkodër, Mediu organizon aktivitet për mbjelljen e pemëve zbukuruese

Shkodër, 11 dhjetor NOA Gjatë ditës së sotme në kuadër të sezonit të mbjelljeve, që fillon më 1 dhjetor 2009 dhe mbaron më 31 Mars 2010,  Ministria e Mjedisit, Pyjeve dhe Administrimit të Ujërave organizoi një aktivitet sensibilizues për mbjelljen e pemëve zbukuruese (manjola) në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.293Z

Mediu Te ndalim ndotjen tone te Adriatikut dhe Jonit

Raportimi Ndotesit organike Ne lumenjte qe kalojne permes fushave te naftes dhe prane impianteve te rafinerive Cilesia e ujerave te lumenjve deteve liqeneve ujerave mbitokesore dhe nentokesore rrezikohet vazhdimisht nga ndotja e tyre si rezultat i mostrajtimit te ujerave te zeza ose ujerave urbane.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama