Rezultate te kerkimit per termin: +Fatos +Nano

Total: 7048
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.410Z

Fatos Nano rishfaqet |FOTO

Transmetuar më 19.01.2016 - 20:08 Ish-lideri socialist Fatos Nano është rikthyer sërish në qendër të vëmendjes në rrjetet sociale. Ka qenë reperi shqiptar Noizy, ai i cili ka postuar një foto në “Snapchat” m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:30.053Z

FOTO/ Fatos Nano është kthyer në Shqipëri

Ish-kryeministri dhe ish-kreu i PS, Fatos Nano shfaqet sërish para publikut shqiptar. Përmes këtyre fotove Nano është shfaqur në një restorant në Shkodër, i cili ndodhet pranë urës së Bunës. Siç edhe duket qartë, Fatos Nano është i shoqëruar nga bashkëshortja e tij, Xhoana Nano

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:39.056Z

Petro Koçi: Fatos Nano sbën dot katharsis

Share Kryetari i PSV dhe njeriu që ka udhëhequr lëvizjen ‘Nano’ për rrëzimin e ish-kryeministrit Meta 10 vite më parë shprehet se Nano nuk duhet të sillet në këtë mënyrë, duke kërcënuar për t’u kandiduar president se s’bën.  Në një intervistë të botuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.486Z

Shfaqet ish-kryeministri Fatos Nano

Ish-kryeministri socialist, Fatos Nano është rishfaqur në publik, krah shefit të kuzhinës, Renato Mekolli. Nano së fundmi është parë në restorantin UMAMI  i cili është hapur vetëm pak kohë më parë nga Renato Mekolli. Nano njihet edhe si lideri historik i së majtës shqiptare. Të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.356Z

Fatos Nano Kam mbeshtetje nga Partia Socialiste

Vetem pak dite pasi ka deklaruar ambicien e tij per tu bere presidnet Fatos Nano deklaron se ka mbeshtetje brenda Partise Socialiste.I pyetur nga gazetaret gjate homazheve ne ambasaden ceke ish-kryeministri tha se nuk e beson se PS ka vdekur kur u pyet se nese kishte apo jo mbeshtetje nga e majta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.512Z

Fatos Nano: Rama, shumë i zoti, për tu vetëshkatërruar

Fatos Nano sfidon Edi Ramën duke e ironizuar atë se është shumë i zoti për tu vetëshkatërruar. Ky reagim i Nanos ka ardhur si një koment për një shkrim të Artur Zhejit. Më poshtë shkrimi i plotë i portalit të Artur Zhejit për sfidën që Nano i ka bërë Ramës. Duke komentuar, shkr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:21.160Z

Gjykata: Fatos Nano baba i Klajdit, djalit të Xhoanës

• Fatos Nano ish-kryesocialisti shqiptar bëhet baba për herë të tretë.Fatos MahmutajPas dy fëmijëve të tij natyralë, Sokol dhe Eda, Gjykata e Tiranës ka firmosur në atësinë e tij, Klajdi Nanon, djalin e bashkëshortes Xhoana Nano. Gjyqtarja Fiqirete Mullai, e përcaktuar nga

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama