Rezultate te kerkimit per termin: +Fatos +Nano

Total: 7048
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.957Z

Veliaj: “Fatos Nano është një gërmadhë politike”

Kryetari i Partisë G99, Erion Veliaj, ka reaguar pas deklaratave të ish-kreut të Partisë Socialiste, Fatos Nano. Veliaj e quajti Nanon si një gërmadhë politike, ndërkohë që e cilësoi atë si ortak të kryeministrit Berisha. Ai tha se Nano dhe Berisha kanë rënë në dëshpërim politik.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:40.980Z

Nis Kongresi i Partisë Socialiste, mungon Fatos Nano

Fatos Nano nuk është i pranishëm në Kongresin Kombëtar të Partisë Socialiste. Edhe pse ishte ftuar për të qenë prezent, Nano e ka bojkotuar Kongresin. Edhe më parë Nano ka refuzuar ftesën e ardhur nga partia ku ka qenë kryetar. Më shumë se 2 mijë delegatë janë prezentë në Kon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.059Z

Kur Fatos Nano kërcënonte kundërshtarët me referendum

Pikat e referendumit të ish-kryetarit socialist në janar të vitit 2002, kundër grupit të Ilir Metës në PS Kryetari i PS-së Edi Rama, kërcënoi sot kundërshtarët e tij në PS me mbajtjen e referendumit për rikonfirmimin e mandatit të tij në krye të PS-së. Ben Blushi dhe të tjerë an

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.511Z

Fatos Nano si vokal i Guns NRoses

Share Nga Andi Kananaj   Në sytë e socialistëve të djeshëm e të sotëm, është absolutisht i justifikueshëm një Fatos Nano i viteve 90, i dënuar në mënyrë të sproporcionuar për krimin e bashkëpunimit me Levante & Co.; i dënuar nën rreshta për krimet e komunizmit që iu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.569Z

Voton Fatos Nano (bën edhe lobing)

Ylli Dylgjeri ka dhënë lajmin se ish-kryetari i PS Fatos Nano ka votuar sot. E nëse të gjithëve ju shkon mendja se Nano ka votuar për referendumin e Partisë Socialiste, gaboheni. Ish-kryeministri ka marrë pjesë në një tjetër votim, që është edhe më i rëndësishëm. Ai ka votuar për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.782Z

Fatos Nano më në fund erdhi në “Apartamentin 2XL”

“Fatos Nano ne po të presim” u bë një refren i pandashëm i puntatave të dy sezoneve të spektaklit të humorit “Apartamenti 2XL”. Ermal Mamaqi e ktheu në një slogan të pandashëm të emisionit që shoqëron çdo të dielë mbrëmjet e publikut në sallë dhe telespektatorëve që ndj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:31.217Z

Ndahet nga jeta Thanas Nano, babai i ish-kryeministrit Fatos Nano

Thanas Nano, babai i ish-kryeministrit Fatos Nano, u nda nga jeta dje në moshën 92-vjeçare. Lajmi është bërë i ditur nga familjarë të të ndjerit. Ai kishte prej disa kohësh shqetësime që lidhen me moshën e thyer. Thanas Nano ka punuar për 11 vjet si drejtor i Përgjithshëm i RTSH-s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama