Rezultate te kerkimit per termin: +Fazllic

Total: 570
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.060Z

Fazllic, merr procesverbalet e dosjes

Tirane- Biznesmeni boshnjako-britanik, Damir Fazllic eshte pyetur serish dje nga grupi hetimor. Nen shoqerine e dy avokateve te tij mbrojtes,Genci Gjokutaj dhe Ibrahim Lahi, 34-vjecari eshte ngjitur ne zyren e prokurorit Dritan Reshka, ku i pranishem ka qene edhe prokurori tjeter i ceshtjes Besnik C

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.895Z

"Fazllic", Prokuroria shkeli Kushtetuten

TIRANE - Prokurorja e Pergjithshme Ina Rama ka pranuar publikisht dje akuzat per shkelje ne menyre si u procedua me qytetarin britaniko-boshnjak Damir Fazllic, kur deklaroi se ka bere nje shkrese zyrtare per biznesmenin dhe ka urdheruar me telefon, bllokimin e tij ne Rinas. Ne nje deklarate te posac

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.434Z

Fazllic rikthehet ne Shqiperi

Damir Fazllic, biznesmeni bosnjak i shumeperfolur rishfaqet serish ne nje tjeter operacion financiar ne Shqiperi. Pas shitjes se kompanise “Crown Aquisition” dy vjet me pare tek nje kompani qipriote, dy jave me pare biznesmeni Fazllic ka shitur nje tjeter nga bizneset e tij n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.924Z

Topalli: Fazllic, perdorim mediatik

“Eshte nje perdorim i forte mediatikisht”. Keshtu eshte shprehur kryetarja e parlamentit, Jozefina Topalli ne lidhje me ceshtjen “Fazllic”. “Ceshtja Fazllic eshte nje furtune ne gote... Dikujt i intereson qe kjo ceshtje te krijoje mjegull, sigurisht jo mua d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:45.110Z

Fazllic pergenjeshtron lajmin e arrestimit

Damir Fazllic ka pergenjeshtruar lajmin per shoqerimin e tij nga policia boshnjake. Ne nje interviste telefonike per Top Channel, Fazllic ka deklaruar se ndodhet ne Londer dhe ka akuzuar mediat shqiptare per abuzime. “Jo, sigurisht qe jo. Nuk jam i arrestuar dhe s’me kane arrestuar kur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:45.109Z

Bosnje, arrestohet Damir Fazllic

Damir Fazllic, nje personazh i mirenjohur ne qarqet qeveritare shqiptare dhe ato politike te Ballkanit dhe i veshur me mistere per shkak te bizneseve te shumta ndermjetesuese, eshte arrestuar sot ne Bosnje. Serbo-boshnjaku, i vene nen akuze per shantazh financiar, ishte nje person i kerkuar dhe he

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.052Z

Fazllic serish ne Prokurori

Damir Fazllic ka qene per here te dyte brenda 24 oresh ne Prokurorine e Tiranes, per t’u njohur me deklarimet e tij te dhena nje dite me pare ne prokurorine e Tiranes, por kete radhe ne gjuhen angleze. Mesditen e se henes ai iu nenshtrua serise se pyetjeve qe grupi i prokuroreve ka

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama