Rezultate te kerkimit per termin: +Fazllic

Total: 570
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:50.100Z

Fazllic, denoncim ndaj prokurorise

TIRANE - Biznesmeni boshnjako-britanik Damir Fazllic ka vendosur t'i drejtohet nepermjet avokatit te tij ligjor, Gjykates se Rrethit te Tiranes me nje denoncim kunder prokurorise. Fazllic, ka kerkuar qe drejtesia shqiptare te marre kundervendimin per te anuluar vendimin e prokurorise per sekuestrot

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.003Z

Fazllic padit prokurorine

Tirane- Biznesmeni boshnjako-britanik, Damir Fazllic ka paditur dje Prokurorine e Tiranes. Avokati i tij ligjor, Genc Gjokutaj si dhe dy keshilltaret e tij amerikane Andrew Corcoron dhe Edward Ross, kane nisur veprimet e para juridike ne mbrojtje te klientit te tyre. Dy dite me pare kane depozituar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:42.021Z

Damir Fazllic padit Prokurorine

Biznesmeni boshnjako-britanik, Damir Fazllic ka paditur Prokurorine e Tiranes. Ai kerkona nga Gjykata e Tiranes rrezimin e vendimit te marre nga Prokuroria e Tiranes per zgjatjen e hetimeve ndaj tij. Dje avokati i tij mbrojtes, Genc Gjokutaj ka depozituar nje kerkese qe mban numrin 771 dhe me objek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.821Z

Fazllic, pushohen hetimet

Prokuroria pushon hetimet per biznesmenin serbo-boshnjak Damir Fazllic pothuajse tete muaj pas nisjes se tyre ne zyrat e task forces ne kryeqytet. Shkak eshte bere mos dergimi i informacioneve te kerkuara me ane te leterporosive te derguara drejt Zvicres, Bosnjes dhe Qipros. Nga Qipro pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:10.772Z

Prokuroret, akuza ndaj Fazllic

Dy prokuroret e Task Force, Besnik Cani dhe Dritan Rreshka qe po hetojne biznesmenin Damir Fazllic dhane argumentat e tyre se perse duhet te mbahen te sekuestruara pasurite e serbo-boshnjakut, qe prej tre muajsh eshte nen hetim per pastrim te produkteve . Ata pohuan se kane gjetur te dysh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.291Z

\"Fazllic\", shtyhet seanca gjyqesore

Shtyhet seanca gjyqesore per shqyrtimin e kerkeses se avokateve te biznesmenit serbo-boshnjak, Damir Fazllic kunder sekuestrove. "Te perfshihet ne proces edhe vendimi i sekuestros se tokes ne Durres", kerkon avokati. Procesi ne gjykate eshte bere me kerkese te avokatit te Fazl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:48.629Z

Tirane, rishfaqet Damir Fazllic

Ne Tirane eshte rishfaqur Damir Fazllic. Afaristi serbo-boshnjak eshte diktuar nga deshmitare dhe kamera amatore ne ambientet e hotel “Sheraton” sot pasdite, pikerisht atje ku po qendron edhe ekipi i Milanit per ndeshjen miqesore me Shqiperine. Nuk dihet qellimi i kesaj vizit

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama