Rezultate te kerkimit per termin: +Fazllic

Total: 570
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.003Z

Fazllic padit prokurorine

Tirane- Biznesmeni boshnjako-britanik, Damir Fazllic ka paditur dje Prokurorine e Tiranes. Avokati i tij ligjor, Genc Gjokutaj si dhe dy keshilltaret e tij amerikane Andrew Corcoron dhe Edward Ross, kane nisur veprimet e para juridike ne mbrojtje te klientit te tyre. Dy dite me pare kane depozituar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:42.021Z

Damir Fazllic padit Prokurorine

Biznesmeni boshnjako-britanik, Damir Fazllic ka paditur Prokurorine e Tiranes. Ai kerkona nga Gjykata e Tiranes rrezimin e vendimit te marre nga Prokuroria e Tiranes per zgjatjen e hetimeve ndaj tij. Dje avokati i tij mbrojtes, Genc Gjokutaj ka depozituar nje kerkese qe mban numrin 771 dhe me objek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.821Z

Fazllic, pushohen hetimet

Prokuroria pushon hetimet per biznesmenin serbo-boshnjak Damir Fazllic pothuajse tete muaj pas nisjes se tyre ne zyrat e task forces ne kryeqytet. Shkak eshte bere mos dergimi i informacioneve te kerkuara me ane te leterporosive te derguara drejt Zvicres, Bosnjes dhe Qipros. Nga Qipro pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:10.772Z

Prokuroret, akuza ndaj Fazllic

Dy prokuroret e Task Force, Besnik Cani dhe Dritan Rreshka qe po hetojne biznesmenin Damir Fazllic dhane argumentat e tyre se perse duhet te mbahen te sekuestruara pasurite e serbo-boshnjakut, qe prej tre muajsh eshte nen hetim per pastrim te produkteve . Ata pohuan se kane gjetur te dysh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.291Z

\"Fazllic\", shtyhet seanca gjyqesore

Shtyhet seanca gjyqesore per shqyrtimin e kerkeses se avokateve te biznesmenit serbo-boshnjak, Damir Fazllic kunder sekuestrove. "Te perfshihet ne proces edhe vendimi i sekuestros se tokes ne Durres", kerkon avokati. Procesi ne gjykate eshte bere me kerkese te avokatit te Fazl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:48.629Z

Tirane, rishfaqet Damir Fazllic

Ne Tirane eshte rishfaqur Damir Fazllic. Afaristi serbo-boshnjak eshte diktuar nga deshmitare dhe kamera amatore ne ambientet e hotel “Sheraton” sot pasdite, pikerisht atje ku po qendron edhe ekipi i Milanit per ndeshjen miqesore me Shqiperine. Nuk dihet qellimi i kesaj vizit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:09.540Z

Avokatja e Fazllic ne prokurori

Pavaresisht se grupi hetimor i Damir Fazllic kishte caktuar si date per ta marre ne pyetje avokaten Flutura Kola, mbremjen e te premtes, prokuroret e kane thirrur ate nje dite me pare per shkak te pershpejtimit te procedurave per dergimin e leterporosive jashte vendit. Flutura Kola qe esh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama