Rezultate te kerkimit per termin: +Fituesja

Total: 1864
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:45.394Z

Diplomohet fituesja e Tu si que vales

brbrPer te nuk ka qene aspak e thjeshte Madje ky mund te quhet viti i shperblimeve per Denisa Onjehen Vetem pak kohe me pare per Denisen performanca ne skena te medha televizive si Tu si que vales ishin nje enderr E megjithate per nje vajze qe se pari eshte artiste e me pas e privuar nga shikimi tr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.489Z

Vdiq fituesja e dyfishtë e Oscar-it, Luise Rainer

Aktorja Luise Rainer, fituesja e parë e dy çmimeve Oscar të njëpasnjëshme, ka vdekur në moshën 104 vjeçare. E lindur në Gjermani, ajo u shpall aktorja më e mirë në vitin 1936 dhe në vitin 1937, arritje kjo që e kanë vetëm edhe pesë aktorë të tjerë. Rainer mbahet mend për filmat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.773Z

Made in Albania fituesja e Çmimit AMC Prize

Tiranë, 10 shkurt, NOA- Dila Gjinaj me punën e saj Made in Albania, u shpall fituesja e çmimit për Artin Bashkëkohor 2009, ndarë nga AMC. Një realitet urban i kthyer në realitet artistik nga artistja, e cila përdor çizmet e llastikut, për të treguar simbolin e ndërtimeve të ethshme

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.309Z

Si është shndërruar Conchita Wurst, fituesja e Eurovizion 2014

Ka qënë në qënder të vëmendjes gjatë gjithë këtyre ditëve. Qëkur u shfaq në Eurovizion duke përfaqësuar Austrinë me këngën Rise like a Phoenix Conchita Wurst surprizoi të gjithë publikun me veçantinë e saj, një transeksuale që merr pjesë për herë të parë në një kompetic

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.485Z

Fituesja e Eurovision kurorëzon dashurinë e saj në xhami

Fituesja e Eurovision 2016, Susana Alimivna Jamaladinova është martuar në xhami, duke respektuar veshjen tradicionale të Ukrainës. Në disa foto të publikuara, ajo shfaqet e veshur me vello të gjatë dhe e mbuluar, ndërsa bashkëshorti i saj mbante një kapele, karakteristike për vendin e t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.088Z

Eneda Tarifa fituesja e festivalit të kengës në RTSH

Eneda Tarifa është shpallur fituesja e festivalit të 54-t të kengës në RTSH .Ishin 30 këngë që prej disa kohësh janë ofruar në faqen on-line të festivalit, www.festivali-rtsh.al, si dhe nga disa stacione të platformës digitale të RTSH. Kjo është një mundësi që publiku të d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.567Z

Fituesja e Kafazit të artë shfaqt linjat seksi

Ndonëse në Kosovë nuk është shumë e njohur, Silvana Bushati vajza e cila ka qenë fituesja e edicionit të fundit të Kafazit të artë (spektakël i ngjajshëm me Big brother) ka vendosur që të zhvishet dhe të tregojë lin

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama