Rezultate te kerkimit per termin: +Fituesja

Total: 1864
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:30.500Z

Fituesja e Eurovisionit super ylli i videos porno?!

Të jesh i famshëm dhe i suksesshëm sigurisht ka edhe anët e veta negative. Duke qenë se je në qendër të mediave, ato do të merren me çdo pjesë të jetës tënde. Kështu ndodhi edhe me fituesen daneze të Eurovizionit Emelie De Forest. Vetëm pak ka që jo u shpall fitues

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:29.675Z

Besa - Fituesja e edicionit te 5 te Top Fest

Besa - Fituesja e edicionit te 5 te Top Fest

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:42.112Z

Ja pse: Fituesja e parë e Europianit është Shqipëria

Fituesja e parë e këtij Europiani është Shqipëria. Kështu shkruan kanali sportiv gjerman, Sport1. Bluza e kombëtares shqiptare është shpallur më e bukura e këtij Europiani. Lexuesit e faqes së Sport1 në internet kanë vendosur se bluza jonë është më e bukura. 26 mijë vota ka marr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.685Z

Irina, fituesja e vërtetë e Topit të Artë (FOTO)

Ceremonia e ndarjes së çmimit të Topit të Artë, ishte një mundësi e mirë edhe për të fejuarat apo gratë e futbollistëve. Dhe, nga të gjitha, në sy binte padyshim bukuria dhe eleganca e të dashurës së Kristiano Ronaldos, modelja ruse Irina Shayk. Mjaft simpatike dhe elegante gruaj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.720Z

Nevila fituesja e lsquoBig Brother Albania 7rsquo

Nevila është fituesja e këtij edicioni të 'Big Brother Albania 7' dhe e çmimit të madh prej 100 milionë lekësh . Në një natë finale spektakolare, me plot emocione, të papritura dhe me surpriza nga më të paimagjinueshmet kulmoi e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:23.423Z

Ndërron jetë fituesja e Nobelit për Paqe

Wangari Maathai, fituesja e çmimit Nobel për paqen, ka ndërruar jetë në Nairobi të Kenias në moshën 71-vjeçare për shkak të një tumori. Në vitin 2004, keniania u bë gruaja e parë afrikane që fitoi Nobelin për p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:45.394Z

Diplomohet fituesja e Tu si que vales

brbrPer te nuk ka qene aspak e thjeshte Madje ky mund te quhet viti i shperblimeve per Denisa Onjehen Vetem pak kohe me pare per Denisen performanca ne skena te medha televizive si Tu si que vales ishin nje enderr E megjithate per nje vajze qe se pari eshte artiste e me pas e privuar nga shikimi tr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama