Rezultate te kerkimit per termin: +Flamurtari

Total: 6328
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.111Z

Flamurtari - Skenderbeu derbi i milionave

E gjithe vemendja futbollistike do te perqendrohet ne Vlore atje ku do te zhvillohet supersfida jo vetem midis dy ekipeve me pike te barabarta nga 19 por dhe dy formacioneve me te paguara ne Shqiperi e me pretendime te qarta per titullin kampion Flamurtarit i mungon nga sezoni 1990-1991 ndersa Skend

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:57.161Z

Skenderbeu-Flamurtari, tifozët godasin anësorin

POGRADEC- Sfida e shumëpritur ndërmjet Flamurtarit dhe Skëndërbeut është ndërprerë për disa minuta pasi tifozët goditën me sende të forta gjyqtarin anësor. Në minutën e 77  është ndërprerë ndeshja, per disa minuta, pasi eshte goditur me nje send te forte anesori, madje eshte gjak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.730Z

Flamurtari, katër sulmues për titullin

Sebino Plaku kompletoi sulmin e liderit të Superligës, Flamurtarit, përpara nisjes së pjesës së dytë të sezonit 2010-2011. Trajneri Gugash Magani ka në vijën e parë veteranin Daniel Xhafaj (15 ndeshje/10 gola); Aleksandar Bajevksi (12 ndeshje/2 gola) dhe Ardit Shehaj (10 ndeshje/1 gol)

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.278Z

Flamurtari –Apolonia, ose Memelli vs.Brkic

www.albania-sport.com - Flamurtari do të presë të premten Apoloninë në Vlorë në një ndeshje shumë të rëndësishme për fierakët, kur për këta të fundit flitet për një tjetër betejë mbijetese në Superligë kur kanë mbetur edhe tri javë nga përfundimi i sezonit. Vlonjatët,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:12.793Z

Flamurtari tallet me kampionët

Ndeshja e djeshme Flamurtari-Skënderbeu 3-0 Kupa e Shqiperise/ Tiranës i mjafton një barazim për t’u kualifikuar edhe matematikisht. Vlonjatët shpërfytyrojnë Skënderbeun, vetëvrasjee Vllaznisë me Laçin. Flamurtari mund bindshëm Skënderbeun, teksa Vllaznia vetë-ndëshkohet duke h

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.609Z

Tirana-Flamurtari diskutojne kupen

Tirana e Flamurtari do te diskutojne sot finalen e Kupes se Shqiperise. Edhe pse shifrat dhe renditja aktuale e kampionatit flasin ne favor te Tiranes, Flamurtari vjen ne kete ndeshje mjaft i karikuar. Nje fitore e vlonjateve do te thote nje vend ne Europe. Ndeshja do te luhet sot ne oren 16.00 ne s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.342Z

Agim Canaj jep dorëheqjen nga Flamurtari

Trajneri i Flamurtarit, Agim Canaj dha të dielën dorëheqjen duke u bërë kështu trajneri i katërt brenda pesë javësh që largohet nga drejtimi i një ekipi të Kategorisë Superiore. Flamurtari në pesë ndeshje pësoi kater humbje (tri rresht) duke grumbulluar vetëm 3 pikë nga 15 të mund

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama