Rezultate te kerkimit per termin: +Flamurtari

Total: 6328
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.812Z

Flamurtari "kurth" edhe Skenderbeut

Vlonjatët e drejtuar nga Eqerem Memushi prodhuan surprizën më të madhe të javës së parë, kur mposhtën në stadiumin e tyre, kampionen në fuqi, Tiranën, me rezultatin e ngushtë 1-0, me golin e shënuar nga 20-vjecari Franc Veliu. Flamurtari synon ta shfrytëzojë në maksimum faktorin fus

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.441Z

Flamurtari fiton trofeun “Norga”

Kroato-braziliani Alvizh dhe kroati Brajkovic i siguruan Flamurtarit fitimin e edicionit të katërt të trofeut "Norga" dhe 15 mijë dollarë shpërblim të vendosur nga presidenti i Birrës "Norga", Agron Haxhiraj. Alvizh (28') realizoi gol kundër Partizanit (1-0) në gjysmëfinale, ndërkohë q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.407Z

Dinamo-Flamurtari, përballja e të dëshpëruarëve

Dinamo-Flamurtari mund të konsiderohet fare mirë si përballja e të dëshpëruarëve. Të dy skuadrat i kanë zëvëndësuar trajnerët në gjashtë javët e para: te Dinamo, Faruk Sejdini është zëvëndësuar nga Redi Jupi, trajneri-lojtar dhe te Flamurtari, pas dorëheqjes së Agim Canaj, po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.256Z

Flamurtari “poker” golash me Apoloninë

Flamurtari shkarkoi gjithë "inatin" e grumbulluar me fqinjën e saj, Apoloninë, me të cilën rivalizoi gjatë gjithë sezonit të kaluar në Kategorinë e Parë. Flamurtari ishtë përgatitur gjatë për këtë duel dhe dhe në shërbimin e tij kishte edhe kontributin e qendërmbrojtësit me për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.419Z

Flamurtari pushton FSHF

Tifozë të Flamurtarit në protestë Më shumë se një mijë tifozë nga Vlora, por edhe të tjerë të grupimeve ultras të Tiranës dhe Partizanit, do të protestojnë sot para zyrave të FSHF-së mbi trukimet dhe garën e pandershme, që sipas tyre ka mbërthyer kampionatin.Ajo që u deklarua n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.062Z

Tirana-Flamurtari, finalja ne Durres

Finalja e Kupes se Shqiperise, mes Tiranes dhe Flamurtarit do te zhvillohet ne “Niko Dovana” te Durresit, me 6 maj. FSHF vendosi per fushen dhe daten e finales. Ishte parashikuar qe kjo finale te luhej nje jave me vone, pra me 13 maj, por duke qene se me 12 maj do te vije Milani ne Tirane, FSHF

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.111Z

Flamurtari - Skenderbeu derbi i milionave

E gjithe vemendja futbollistike do te perqendrohet ne Vlore atje ku do te zhvillohet supersfida jo vetem midis dy ekipeve me pike te barabarta nga 19 por dhe dy formacioneve me te paguara ne Shqiperi e me pretendime te qarta per titullin kampion Flamurtarit i mungon nga sezoni 1990-1991 ndersa Skend

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama