Rezultate te kerkimit per termin: +Flamurtari

Total: 6328
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.256Z

Flamurtari “poker” golash me Apoloninë

Flamurtari shkarkoi gjithë "inatin" e grumbulluar me fqinjën e saj, Apoloninë, me të cilën rivalizoi gjatë gjithë sezonit të kaluar në Kategorinë e Parë. Flamurtari ishtë përgatitur gjatë për këtë duel dhe dhe në shërbimin e tij kishte edhe kontributin e qendërmbrojtësit me për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.419Z

Flamurtari pushton FSHF

Tifozë të Flamurtarit në protestë Më shumë se një mijë tifozë nga Vlora, por edhe të tjerë të grupimeve ultras të Tiranës dhe Partizanit, do të protestojnë sot para zyrave të FSHF-së mbi trukimet dhe garën e pandershme, që sipas tyre ka mbërthyer kampionatin.Ajo që u deklarua n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.062Z

Tirana-Flamurtari, finalja ne Durres

Finalja e Kupes se Shqiperise, mes Tiranes dhe Flamurtarit do te zhvillohet ne “Niko Dovana” te Durresit, me 6 maj. FSHF vendosi per fushen dhe daten e finales. Ishte parashikuar qe kjo finale te luhej nje jave me vone, pra me 13 maj, por duke qene se me 12 maj do te vije Milani ne Tirane, FSHF

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.111Z

Flamurtari - Skenderbeu derbi i milionave

E gjithe vemendja futbollistike do te perqendrohet ne Vlore atje ku do te zhvillohet supersfida jo vetem midis dy ekipeve me pike te barabarta nga 19 por dhe dy formacioneve me te paguara ne Shqiperi e me pretendime te qarta per titullin kampion Flamurtarit i mungon nga sezoni 1990-1991 ndersa Skend

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:57.161Z

Skenderbeu-Flamurtari, tifozët godasin anësorin

POGRADEC- Sfida e shumëpritur ndërmjet Flamurtarit dhe Skëndërbeut është ndërprerë për disa minuta pasi tifozët goditën me sende të forta gjyqtarin anësor. Në minutën e 77  është ndërprerë ndeshja, per disa minuta, pasi eshte goditur me nje send te forte anesori, madje eshte gjak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.730Z

Flamurtari, katër sulmues për titullin

Sebino Plaku kompletoi sulmin e liderit të Superligës, Flamurtarit, përpara nisjes së pjesës së dytë të sezonit 2010-2011. Trajneri Gugash Magani ka në vijën e parë veteranin Daniel Xhafaj (15 ndeshje/10 gola); Aleksandar Bajevksi (12 ndeshje/2 gola) dhe Ardit Shehaj (10 ndeshje/1 gol)

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.278Z

Flamurtari –Apolonia, ose Memelli vs.Brkic

www.albania-sport.com - Flamurtari do të presë të premten Apoloninë në Vlorë në një ndeshje shumë të rëndësishme për fierakët, kur për këta të fundit flitet për një tjetër betejë mbijetese në Superligë kur kanë mbetur edhe tri javë nga përfundimi i sezonit. Vlonjatët,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama