Rezultate te kerkimit per termin: +Flamurtari

Total: 6328
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:45.637Z

 Lushnja – Flamurtari 1-1, sherr e kartonë të kuqTakimi i gjykuar nga Elvis Peza (shumë i kontestuar nga dy kampet) pati faza tensioni, që solli edhe largimin me karton të kuq në të 62’, si të sulmuesit të Lushnjës, Dorian Bubeqi ashtu dhe të mb

Lushnja e përkrahur nga më shumë se tetë mijë tifozë të pranishëm falas në “Roza Haxhiu” (rekord sezonal), falë golit të Erjon Xhafës (36’) e pati fitoren në duar për 87 minuta lojë, por eurogoli i kroatit Mate Brajkoviçit (nuk shënonte nga java e 12-të), solli jo vetëm bara

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:11.263Z

 “Playstation”, Flamurtari humbet 8-1Golin e vetëm për Flamurtarin e shënoi zëvendësuesi Odise Roshi (65’), kur rezultati kishte shkuar në 6-0 për vendasit qysh në pjesën e parë.

Flamurtari vendosi një “rekord për Guinnes” për skuadrat shqiptare që kanë marrë pjesë në kompeticionet europiane. Vlonjatët humbën 8-1 ndeshjen e kthimit me formacionin skocez Madhëruell, edhe pse djemtë e Eqerem Memushit kishin fituar 1-0 takimin e parë të turit të dytë eli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.461Z

10 masat e marra nga policia e Vlorës për ndeshjen Flamurtari-Skënderbeu

Policia e Vlorës ka marrë masa të përforcuara sigurie për mbarëvajtjen e ndeshjes midis Flamurtarit dhe Skënderbeut. Forcat e rendit do të jenë të pranishme në të gjitha ambientet e stadiumit për të parandaluar çdo incident. Policia e Vlorës bën me dije se gjatë ndeshjes janë marr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.124Z

Flamurtari zhytet në krizë, Kukësie bën sefte, Laçi futet në Evropë

Kukësi ka përmbysur Flamurtarin dhe vazhdon të jetë në garë për një vend në Evropë edicionin e ardhshëm, pasi ka siguruar një fitore mjaft të çmuar. Pas rezultateve negative në javët e fundit të besuarit e ekipit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:38.301Z

Josa ndan gjërat: Flamurtari nuk është si Elbasani

Nga GJERGJ KOLA Trajneri i Vllaznisë u bën thirrje të tijve që në transfertën e Vlorës i pret një ndeshje e vështirë, jo si transferta e fundit në kupë Në Elbasan, Vllaznia thjesht ka bërë detyrën e saj. Ka fituar, duke marrë tri pikët që i duheshin dhe do ndjekë më e qetë vazh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.265Z

“Tërmet” te Flamurtari! Shkarkohet trajneri Gjoka, pezullohen 5 lojtarë

VLORE - Ka sosur durimi i drejtuesve të klubit vlonjat të futbollit. Pasi kanë dhënë disa ultimatume për stafin teknik dhe lojtarët, më së fundi kanë ndërmarrë veprime të ashpra, që vijnë para një ndeshjeje delikate dhe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama