Rezultate te kerkimit per termin: +Flamurtarin

Total: 2206
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.717Z

Superliga, Vllaznia barazon me Flamurtarin

Vllaznia ka barazuar sot n Shkodr 2-2 n ndeshjen me Flamurtarin e vlefshme pr javn e 17-t t Superligs. Dy golat pr Flamurtarin e vendit t fundit n tabel jan shnuar nga Zeqiri. Deri n minutat e fundit t ndeshjes Vllaznia ishte n humbje por barazimi ka ardhur nga Bala n t 88-in. N dy takimet e tjera

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.041Z

Elton Grami firmos për Flamurtarin

Mbrojtësi Elton Grami ripërtëriti kontratëm me Flamurtarin. 26-vjeçari, i cili sezonin e kaluar luajti me Apoloninë (9 ndeshje) dhe me Flamurtarin (14 ndeshje, 2 gola) u shpreh i kënaqur me vlerësimin e bërë nga drejtuesit e klubit vlonjate. Flamurtari është në pritje të sulmuesit të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.943Z

Berisha: Dyshja Rama-Kokëdhima pothuaj shkrijnë Flamurtarin

Tiranë- Kryeministri ende në detyrë Sali Berisha ka reaguar sot duke deklaruar se dyshja Rama- Kokëdhima “pothuaj shkrijnë Flamurtarin”. “Te dashur miq, nje lajm i hidhur per sportin shqiptar. Dyshja Rama-Kokedhima pothuaj shkrijne Flamurtarin, njeren nga skuadrat me te mira t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:21.201Z

Kampionet fitojne minimalisht me Flamurtarin

Tirana - Flamurtari 1-0 Shenues: Fortuzi 19' Ne stadiumin "Selman Stermasi" eshte zhvilluar nje prej takimeve te javes se 23-te te superliges, ku Tirana, kampione ne fuqi, ka fituar minimalisht me Flamurtarin. Perballja nuk ka qene shume e zjarrte, madje niveli i lojes nuk e ka kaluar. Kjo sepse Tir

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.387Z

Sfida me Flamurtarin eshte e veshtire

BIZHDILI Presidenti i Beses Nexhat Bizhdili e ka cilesuar mjaft te veshtire sfiden e se shtunes qe kavajasit do te zhvillojne ne fushen e tyre me Flamurtarin. Edhe pse e nisen sezonin e ri me triumfin ne Superkupe verdhezinjte jane paraqitur mjaft dobet ne dy javet e para te kampionatit duke pesuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:07.273Z

Vllaznia fiton minimalisht me Flamurtarin

Tiranë (Start) - Përfundojnë takimet e javës së 15-të në Superligën shqiptare. Kryesuesit e Vllaznisë fitojnë minimalisht 1-0 me Flamurtarin në “Loro Boriçi”. Shkodranët shkojnë në kuotën e 31 pikëve në tabelë, katër më shumë se Tirana. Bardheblutë shkatërruan në “S

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.411Z

Gentian Stojku: Vetëm fitore me Flamurtarin

"Në ndeshjen e javës së 14-të, atë ndaj Flamurtarit, do të synojmë fitoren", - është shprehur sulmuesi i Elbasanit, dhe aktualisht, edhe golashënuesi më i mirë i kësaj skuadre, Gentian Stojku. "Fitorja me Shkumbinin na shërbeu shumë nga ana morale, pas asaj humbjes në ndeshjen e kthi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama