Rezultate te kerkimit per termin: +Flamurtarin

Total: 2206
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.041Z

Elton Grami firmos për Flamurtarin

Mbrojtësi Elton Grami ripërtëriti kontratëm me Flamurtarin. 26-vjeçari, i cili sezonin e kaluar luajti me Apoloninë (9 ndeshje) dhe me Flamurtarin (14 ndeshje, 2 gola) u shpreh i kënaqur me vlerësimin e bërë nga drejtuesit e klubit vlonjate. Flamurtari është në pritje të sulmuesit të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.943Z

Berisha: Dyshja Rama-Kokëdhima pothuaj shkrijnë Flamurtarin

Tiranë- Kryeministri ende në detyrë Sali Berisha ka reaguar sot duke deklaruar se dyshja Rama- Kokëdhima “pothuaj shkrijnë Flamurtarin”. “Te dashur miq, nje lajm i hidhur per sportin shqiptar. Dyshja Rama-Kokedhima pothuaj shkrijne Flamurtarin, njeren nga skuadrat me te mira t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:21.201Z

Kampionet fitojne minimalisht me Flamurtarin

Tirana - Flamurtari 1-0 Shenues: Fortuzi 19' Ne stadiumin "Selman Stermasi" eshte zhvilluar nje prej takimeve te javes se 23-te te superliges, ku Tirana, kampione ne fuqi, ka fituar minimalisht me Flamurtarin. Perballja nuk ka qene shume e zjarrte, madje niveli i lojes nuk e ka kaluar. Kjo sepse Tir

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.387Z

Sfida me Flamurtarin eshte e veshtire

BIZHDILI Presidenti i Beses Nexhat Bizhdili e ka cilesuar mjaft te veshtire sfiden e se shtunes qe kavajasit do te zhvillojne ne fushen e tyre me Flamurtarin. Edhe pse e nisen sezonin e ri me triumfin ne Superkupe verdhezinjte jane paraqitur mjaft dobet ne dy javet e para te kampionatit duke pesuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:07.273Z

Vllaznia fiton minimalisht me Flamurtarin

Tiranë (Start) - Përfundojnë takimet e javës së 15-të në Superligën shqiptare. Kryesuesit e Vllaznisë fitojnë minimalisht 1-0 me Flamurtarin në “Loro Boriçi”. Shkodranët shkojnë në kuotën e 31 pikëve në tabelë, katër më shumë se Tirana. Bardheblutë shkatërruan në “S

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.411Z

Gentian Stojku: Vetëm fitore me Flamurtarin

"Në ndeshjen e javës së 14-të, atë ndaj Flamurtarit, do të synojmë fitoren", - është shprehur sulmuesi i Elbasanit, dhe aktualisht, edhe golashënuesi më i mirë i kësaj skuadre, Gentian Stojku. "Fitorja me Shkumbinin na shërbeu shumë nga ana morale, pas asaj humbjes në ndeshjen e kthi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:05.013Z

Skenderbeu fshin Flamurtarin

Nuk ka më asnjë dyshim. Në Korçë fiton futbolli dhe ashtu siç është konfirmuar edhe në këtë sezon fiton gjithmonë Skënderbeu. Kampionët në fuqi triumfuan me shifrat 3-1 në ndeshjen e prapambetur të javës s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama