Rezultate te kerkimit per termin: +Flamurtarin

Total: 2206
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:48.147Z

Trofeu "Pavarësia", titulli shkon në Kosovë

Hysi është fituesi i trofeut “Pavarësia”. Skuadra kosovare ka arritur të fitojë me 11-metërsha 3-0 finalen me Shkëndijën e Tetovës, duke cuar këtë trofe për herë të parë në Kosovë. 28 nëntori, Dita

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.314Z

Veliu drejt Skocisë, Plaku në Portugali

Mbrojtësi 21 vjeçar i Flamurtarit, Franc Veliu mund të transferohet te 42-herë kampionët e Skocisë, Sëlltik, skuadër ku më parë ka luajtur edhe ish-kapiteni i Kombëtares shqiptare, shkodrani Rudi Vata (1993-1996). Veliu do të niset në Skoci javën e ardhshme. Më parë futbollisti vlonj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.588Z

Daja më i qetë, Flamurtarit i rikthehen Alla dhe Sirghi

Faza e dytë e kampionatit e gjen Flamurtarin të plotë. Më në fund, Trajneri Ilir Daja mund të buzëqeshë, pasi dalëngadalë grupi po plotësohet me lojtarët e dëmtuar, që tashmë kanë braktisur infermierinë. Qendërmbrojtësi rumun, Cristian Sirghi, ka lënë pas dëmtimin e pësuar m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.722Z

Kukësi zgjat hapin, ndjek Partizani

Lufta për titullin në Superiore është gjithnjë e më e ethshme dhe 3 skuadrat e kreut që kërkojnë të përfitojnë nga gabimet e njëra-tjetrës. Barazimi i Skënderbeut me Tiranën i ka shkuar për shtat edhe Kukësit edhe Partizanit, që në javën 25-të kanë marrë pikë të plota përk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:24.851Z

Magani, debutim i veshtire ne Erseke

Trajneri i ri i Flamurtarit do te debutoje ne Erseke, perballe Gramozit vendas. Debutuesit e Superiores synojne qe te arrijne fitoren e pare ne kampionat, ndaj dhe shihet i veshtire misioni i trajnerit peqinas qe drejton aktualisht Flamurtarin. Megjithate, drejtuesit vlonjate jane shprehur te bindur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.258Z

Apeli konfirmon vendimet e Disiplines:Delain te Flamurtari

Komisioni i Apelit i FSHF se ka lene ne fuqi vendimet e marra te merkuren nga ana e Komisionit te Disiplines. Apeli ka hedhur poshte kerkesen e klubit te Partizanit per lojtarin Sasha Delain, duke i lejuar kongolezit aktivizimin me Flamurtarin. Po ashtu, eshte hedhur poshte edhe kerkesa e Beses, duk

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama