Rezultate te kerkimit per termin: +Flamurtarin

Total: 2206
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.387Z

Sfida me Flamurtarin eshte e veshtire

BIZHDILI Presidenti i Beses Nexhat Bizhdili e ka cilesuar mjaft te veshtire sfiden e se shtunes qe kavajasit do te zhvillojne ne fushen e tyre me Flamurtarin. Edhe pse e nisen sezonin e ri me triumfin ne Superkupe verdhezinjte jane paraqitur mjaft dobet ne dy javet e para te kampionatit duke pesuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:07.273Z

Vllaznia fiton minimalisht me Flamurtarin

Tiranë (Start) - Përfundojnë takimet e javës së 15-të në Superligën shqiptare. Kryesuesit e Vllaznisë fitojnë minimalisht 1-0 me Flamurtarin në “Loro Boriçi”. Shkodranët shkojnë në kuotën e 31 pikëve në tabelë, katër më shumë se Tirana. Bardheblutë shkatërruan në “S

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.411Z

Gentian Stojku: Vetëm fitore me Flamurtarin

"Në ndeshjen e javës së 14-të, atë ndaj Flamurtarit, do të synojmë fitoren", - është shprehur sulmuesi i Elbasanit, dhe aktualisht, edhe golashënuesi më i mirë i kësaj skuadre, Gentian Stojku. "Fitorja me Shkumbinin na shërbeu shumë nga ana morale, pas asaj humbjes në ndeshjen e kthi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:05.013Z

Skenderbeu fshin Flamurtarin

Nuk ka më asnjë dyshim. Në Korçë fiton futbolli dhe ashtu siç është konfirmuar edhe në këtë sezon fiton gjithmonë Skënderbeu. Kampionët në fuqi triumfuan me shifrat 3-1 në ndeshjen e prapambetur të javës s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.940Z

Berisha: Dyshja Rama-Kokëdhima pothuaj shkrijnë Flamurtarin

TIRANE - Kryeministri në detyrë, Sali Berisha akuzon kryetarin e PS-së Edi Rama dhe deputetin Koço Kokëdhima për rrënimin e skuadrës së futbollit të qytetit të Vlorës. Përmes faqes së tij zyrtare në “Facebook”,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.902Z

Elbasani nuk di te fitoje humbet me Flamurtarin

Barazimi me Vllaznine brenda ne Vlore mesa duket ishte vetem nje aksident per Flamurtarin me formacionin e Ernest Gjokes qe ne javen e 5-te te Kategorise Superiore u konfirmua si nje nga skuadrat pretendente per titullin pasi arriti te triumfonte 2-0 ne transferte perballe Elbasanit Dy gola ne caste

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.232Z

Elbasani barazon 1-1 me Flamurtarin

Elbasani nuk ka shkuar më shumë se barazimi 1-1 me Flamurtarin në miqësoren që u luajt dje në stadiumin \"Ruzhdi Bizhuta\". Skuadra e Elbasnait u drejtua në këtë ndeshje nga zëvendëstrajenri Filja, pasi mungonte trajneri Iljevski. Në fakt, Elbasani nuk është se ka dhënë aq sa pritej

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama