Rezultate te kerkimit per termin: +Forcave

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.405Z

Stervitja e forcave te ushtrise

brbrNe kushte dhe situata reale1000 trupa te forcave te armatosura permbyllen stervitjen me te madhe te viteve te fundit ne Bize te Martaneshit Hedhja e murtajave snajperet lirimi i pengjeve por edhe perdorimi i armes me te re M4 per forcat ushtarake u ndoqen dhe nga Ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:46.896Z

Ndryshime në rradhët e Forcave të Armatosura

Bujar Nishani, ne momentin e zgjedhjes President Ndryshime në rradhët e Forcave të Armatosura të Republikës së Shqipërisë. Presidenti i Republikës, Bujar Nishani ka dekretuar sot lirimin dhe emërimin e disa drejtuesve të Forcave të Armatosura të RSH-së. Lirimin e Gjeneral Brigade, Bard

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:40.944Z

Për Kontratën Proteatër të Forcave Opozitare

Nga Aurel PLASARI Në një moment ballafaqimi historik si ky, mes demokracisë shqiptare të rrezikuar dhe totalitarizmit të shfaqur, akti politik i radhës nga ana e forcave politike opozitare mbetet nënshkrimit i një kontrate të përbashkët Proteatër. Nga vizioni që ushqehet për një shoq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.596Z

I vidhet toka forcave ajrore

Çështja me pronat nuk përball në gjykatë vetëm qytetarët, por edhe vetë strukturat e shtetit. Nëpërmjet një padie, komanda e Forcave Ajrore Shqiptare, të njohura zyrtarisht si Reparti 3001, kërkon të drejtën p&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.601Z

I ldquovidhetrdquo toka forcave ajrore

Çështja me pronat nuk përball në gjykatë vetëm qytetarët, por edhe vetë strukturat e shtetit. Nëpërmjet një padie, komanda e Forcave Ajrore Shqiptare, të njohura zyrtarisht si Reparti 3001, kërkon të drejtën p&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.423Z

Afganistan, sulm tjetër ndaj forcave britanike

Dy pjesëtarë të kontigjentit ushtarak të Britanisë së Madhe dhe dy ushtarë të forcave afgane kanë gjetur vdekjen gjatë shpërthimit të një bombe në Afganistanin qëndror. Lajmi u njoftua nga Ministria e Mbrojtjes britanike. Ministria e Mbrojtjes së Britanisë bëri të ditur gjithash

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.337Z

Kumanove prani e forcave policore

brbrNe Kumanove jane rikthyer autoblindat Ministria e Brendshme e Maqedonise ka shtuar pranine e forcave policore ne qytetin ku fundjaven e kaluar u shenuan luftimet e ashpra ne Lagjen e Trimave Sipas zedhenesit Ivo Kotevski forcat jane shtuar vecanerisht prane institucioneve shteterore si mase per

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama