Rezultate te kerkimit per termin: +Forcave

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:40.944Z

Për Kontratën Proteatër të Forcave Opozitare

Nga Aurel PLASARI Në një moment ballafaqimi historik si ky, mes demokracisë shqiptare të rrezikuar dhe totalitarizmit të shfaqur, akti politik i radhës nga ana e forcave politike opozitare mbetet nënshkrimit i një kontrate të përbashkët Proteatër. Nga vizioni që ushqehet për një shoq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.596Z

I vidhet toka forcave ajrore

Çështja me pronat nuk përball në gjykatë vetëm qytetarët, por edhe vetë strukturat e shtetit. Nëpërmjet një padie, komanda e Forcave Ajrore Shqiptare, të njohura zyrtarisht si Reparti 3001, kërkon të drejtën p&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.601Z

I ldquovidhetrdquo toka forcave ajrore

Çështja me pronat nuk përball në gjykatë vetëm qytetarët, por edhe vetë strukturat e shtetit. Nëpërmjet një padie, komanda e Forcave Ajrore Shqiptare, të njohura zyrtarisht si Reparti 3001, kërkon të drejtën p&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.423Z

Afganistan, sulm tjetër ndaj forcave britanike

Dy pjesëtarë të kontigjentit ushtarak të Britanisë së Madhe dhe dy ushtarë të forcave afgane kanë gjetur vdekjen gjatë shpërthimit të një bombe në Afganistanin qëndror. Lajmi u njoftua nga Ministria e Mbrojtjes britanike. Ministria e Mbrojtjes së Britanisë bëri të ditur gjithash

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.337Z

Kumanove prani e forcave policore

brbrNe Kumanove jane rikthyer autoblindat Ministria e Brendshme e Maqedonise ka shtuar pranine e forcave policore ne qytetin ku fundjaven e kaluar u shenuan luftimet e ashpra ne Lagjen e Trimave Sipas zedhenesit Ivo Kotevski forcat jane shtuar vecanerisht prane institucioneve shteterore si mase per

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.143Z

Kodheli takon pilotet e Forcave Ajrore

Ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli, priti në një takim pilotët e Forcave Ajrore të cilët u sulmuan në aksionin antikanabis në veri të vendit. Nga ana e saj, ministrja Kodheli i ka falenderuar ata për punën e bërë në kët

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:50.939Z

Presidenti dekreton Komandantin e ri te Forcave Ajrore

Transmetuar me 20082015 - 1512 PUBLICITET Tirane 20 gusht 2015 NOAal- Kreu i Shtetit dhe njekohesisht Komandanti i Pergjithshem i Forcave te Armatosura SHTZ Bujar Nishani priti ne nje takim Komandantin e ri te Forcave Ajrore t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama