Rezultate te kerkimit per termin: +Frankfurti

Total: 330
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.630Z

Frankfurti në flakë, protesta kundër ndërtimit të selisë së re të BQE

Goma makinash në flakë,  makina policie të djegura, tym, dhunë dhe kaos. Ky është Frankfurti i Gjermanisë, ku mijëra njerëz kanë protestuar në mënyrë të dhunshme kundër ndërtimit të selisë së re së Bankës Qëndrore Europiane. Demonstruesit e lëvizjes Blockupy  paralizuan qend

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:04.586Z

Liga e Europes Fiorentina Totenhemi dhe Frankfurti prane kualifikimit

Shumë gola dhe disa skuadra pranë kualifikimit në Ligën e Europës. Fiorentina është njëra prej tyre, pasi fitoi mbrëmë 3-0 ndaj Pandurit rumun në fushën e saj. Hoakin, Matos dhe Kuadrado ishin autorë të golave që e ngjisin sk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:33.213Z

Buzëqeshin Wolfsburgu dhe Frankfurti

U mbyll me fitoren e thellë 3-0 të Wolfsburgut ndaj Borussia Moenchengladbach java e 14-të e Bundesligës me ujqërit që ndalën serinë e rezultateve pozitive të formacionit të drejtuar nga ish trajneri i Wolfsburgut Dieter Hecking. Në Wolkswagen Stadion vendosën gjithçka golat e Malli e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:56.937Z

Salihi, edhe Frankfurti bën ofertë

Hamdi Salihi është kërkuar së fundmi edhe nga skuadra gjermane e Eintraht Frankfurt. Lajmi bëhet i ditur nga mediat e këtij vendi, të cilat saktësojnë se klubi gjerman ka bërë një ofertë të parë, por nuk ka nisur ende tratativat me lojtarin. Duke qenë se kjo skuadër militon në Bund

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.437Z

Fanol Perdedaj transferohet te Frankfurti

Mesfushori shqiptar Fanol Perdedaj ka gjetur klubin e ri. Të mërkurën ai është prezantuar tek skuadra e re “FSV Frankfurt” në bundesligën e dytë gjermane. 23 vjeçari kosovar u transferua nga ekipi i ligës së tretë gjermane, En

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama