Rezultate te kerkimit per termin: +Frankfurtin

Total: 149
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.920Z

Gjermani

Ne javen e 13-te te Bundesliges jane shenuar nje mori golash. Midis te tjerash ka rene ne sy fitorja bindese e Shalkes e cila ka bombarduar me 4 gola miqte nga Bremeni. Protagonist ka qene Raul i cili ka shenuar triplete. Borusia Dortmund vazhdon te mos njohe rival lojtaret e Klop kane fituar 2-1 nd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.847Z

Thomas Muller Jemi ne super forme

brbrSulmuesi i Bayern Munichut Thomas Muller thote se Pep Guardiola ka arritur te inspiroje ekipin drejt nje futbolli te jashtezakonshembr 25 vjecari ka arritur nje hetrik te shtunen teksa kampionet e Gjermanise shkaterruan Eintracht Frankfurtin me rezultat 4-0 ne udhetimbr Per momentin ne po luajme

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.590Z

Gjermani, shënon Gjasula, Hyka nuk luan

 Ka shënuar golin e parë me fanellën e FSV Frankfurt, Jurgen Gjasula në fitoren 3-2 ndaj Mynih 1860. Futbollisti shqiptar me pasaportë gjermane kaloi këtë verë tek kjo skuadër duke zënë një vend stabël në formacionin bazë. Gjasula hapi serinë e golave për Frankfurtin në minut�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.850Z

Greva e Lufthansa-s anulon 1,200 fluturime

Stafi i brendshëm i Lufthansa-s ka nisur një grevë 24-orëshe, duke detyruar kompaninë ajrore gjermane të anulojë 1,200 fluturime dje dhe në fundjavë. Greva prek gjashtë aeroportet kryesore të Gjermanisë, përfshirë Frankfurtin, Berlinin dhe Mynihun. Sindikata e punëtorëve kërkon rrit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:15.476Z

Fitojnë Leverkuseni, Wolfsburgu dhe G’ladbachu

Bayer Leverkuseni, Borussia Monchengladbach dhe Wolfsburg, kanë shënuar fitore në kuadër të xhiros së 13-të të Bundesligës. Wolfsburgu në shtëpi ka shkatërruar Bremen, duke e mundur 6:0, ndërsa Leverkuseni në udhëtim mundi 1:

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.245Z

LAJM I MIRË: Ja ku mund ta shihni LIVE ndeshjen Werder – Kosovë

Ndeshjen miqësore mes Reprezentacionit të Kosovës dhe skuadrës së Werder Bremen, mund ta shikoni në Livestream. Për dallim nga ndeshja e tre ditëve më parë, ku nuk pati asnjë mundësi që të shikohet ndeshja me Eintracht Frankfurti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.990Z

Futbollistët e Kosovës shkelin në fushë, stadiumi ka filluar të mbushet (Foto)

Përfaqësuesja e Kosovës në futboll nga ora 19:00, do të fillojë të luaj ndeshjen miqësore me Eintracht Frankfurtin. Kur kanë mbetur edhe pak minuta deri te fillimi i ndeshjes, lojtarët kanë dalë në fushë për të kryer nx

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama