Rezultate te kerkimit per termin: +Frankfurtin

Total: 149
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.590Z

Gjermani, shënon Gjasula, Hyka nuk luan

 Ka shënuar golin e parë me fanellën e FSV Frankfurt, Jurgen Gjasula në fitoren 3-2 ndaj Mynih 1860. Futbollisti shqiptar me pasaportë gjermane kaloi këtë verë tek kjo skuadër duke zënë një vend stabël në formacionin bazë. Gjasula hapi serinë e golave për Frankfurtin në minut�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.850Z

Greva e Lufthansa-s anulon 1,200 fluturime

Stafi i brendshëm i Lufthansa-s ka nisur një grevë 24-orëshe, duke detyruar kompaninë ajrore gjermane të anulojë 1,200 fluturime dje dhe në fundjavë. Greva prek gjashtë aeroportet kryesore të Gjermanisë, përfshirë Frankfurtin, Berlinin dhe Mynihun. Sindikata e punëtorëve kërkon rrit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:15.476Z

Fitojnë Leverkuseni, Wolfsburgu dhe G’ladbachu

Bayer Leverkuseni, Borussia Monchengladbach dhe Wolfsburg, kanë shënuar fitore në kuadër të xhiros së 13-të të Bundesligës. Wolfsburgu në shtëpi ka shkatërruar Bremen, duke e mundur 6:0, ndërsa Leverkuseni në udhëtim mundi 1:

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.245Z

LAJM I MIRË: Ja ku mund ta shihni LIVE ndeshjen Werder – Kosovë

Ndeshjen miqësore mes Reprezentacionit të Kosovës dhe skuadrës së Werder Bremen, mund ta shikoni në Livestream. Për dallim nga ndeshja e tre ditëve më parë, ku nuk pati asnjë mundësi që të shikohet ndeshja me Eintracht Frankfurti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.990Z

Futbollistët e Kosovës shkelin në fushë, stadiumi ka filluar të mbushet (Foto)

Përfaqësuesja e Kosovës në futboll nga ora 19:00, do të fillojë të luaj ndeshjen miqësore me Eintracht Frankfurtin. Kur kanë mbetur edhe pak minuta deri te fillimi i ndeshjes, lojtarët kanë dalë në fushë për të kryer nx

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.755Z

Bayern e frikshme, shkatërron 5-0 Frankfurtin

Bayerni i Mynihut vazhdon të shkel çdo kundërshtarë që i del përpara në Bundesligë. Kampionët e Gjermanisë shkatërruan 5-0 skuadrën e Frankfurtit. Pas vetëm 12 minutash Madzukic do të japë një assist që do të kthehej në gol nga Mario Gëtze. Për të dyfishuar rezultatin mendoi yl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.218Z

Dëmtimi i Altin Lalës, asgjë serioze

Fillimisht dëmtimi i 34-vjeçarit shkaktoi panik, pasi ai kishte vetëm katër javë që rikthehej pas një dëmtimi të gjatë. Por kontrollet e hollësishme treguan se problemi nuk është i rëndë. Gjendja e mesfushorit shkatërrues është pozitive dhe shumë shpejt ai mund t’u rikthehet fus

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama