Rezultate te kerkimit per termin: +Frankfurtin

Total: 149
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.245Z

LAJM I MIRË: Ja ku mund ta shihni LIVE ndeshjen Werder – Kosovë

Ndeshjen miqësore mes Reprezentacionit të Kosovës dhe skuadrës së Werder Bremen, mund ta shikoni në Livestream. Për dallim nga ndeshja e tre ditëve më parë, ku nuk pati asnjë mundësi që të shikohet ndeshja me Eintracht Frankfurti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.990Z

Futbollistët e Kosovës shkelin në fushë, stadiumi ka filluar të mbushet (Foto)

Përfaqësuesja e Kosovës në futboll nga ora 19:00, do të fillojë të luaj ndeshjen miqësore me Eintracht Frankfurtin. Kur kanë mbetur edhe pak minuta deri te fillimi i ndeshjes, lojtarët kanë dalë në fushë për të kryer nx

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.755Z

Bayern e frikshme, shkatërron 5-0 Frankfurtin

Bayerni i Mynihut vazhdon të shkel çdo kundërshtarë që i del përpara në Bundesligë. Kampionët e Gjermanisë shkatërruan 5-0 skuadrën e Frankfurtit. Pas vetëm 12 minutash Madzukic do të japë një assist që do të kthehej në gol nga Mario Gëtze. Për të dyfishuar rezultatin mendoi yl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.218Z

Dëmtimi i Altin Lalës, asgjë serioze

Fillimisht dëmtimi i 34-vjeçarit shkaktoi panik, pasi ai kishte vetëm katër javë që rikthehej pas një dëmtimi të gjatë. Por kontrollet e hollësishme treguan se problemi nuk është i rëndë. Gjendja e mesfushorit shkatërrues është pozitive dhe shumë shpejt ai mund t’u rikthehet fus

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.760Z

Bajramaj mposhtet në finalen e Ligës së Kampionëve

Nga Express më 26 maj 2011 në ora 23:01 Turbine Potsdam, ku luan Fatmire Bajramaj, ka pësuar humbje me rezultat 2:0 nga Lyon në finalen e Ligës së Kampionëve në konkurrencën e femrave, e cila është zhvilluar të enjten mbrëma në Londër. Golat për ekipin francez i shënuan Renard

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:31.119Z

Kombëtarja e Kosovës, miqësore me dy klube gjermane

Kombëtarja e Kosovës ka gjetur dy skuadra për t'u përballur në sfida miqësore gjatë muajit mars. Ato janë Eintraht Frankfurt dhe Verder Bremen, skuadra që militojnë në Bundesligën gjermane. Lajmi është konfirmuar nga Federata e Futbollit të Kosovës me anë të një komunikate për s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.851Z

Lufthansa greve 24-oreshe

Stafi i brendshëm i Lufthansa-s ka nisur një grevë 24-orëshe, duke detyruar kompaninë ajrore gjermane të anulojë 1,200 fluturime të premten dhe në fundjavë. Greva prek gjashtë aeroportet kryesore të Gjermanisë, përfshi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama