Rezultate te kerkimit per termin: +Frankfurtin

Total: 149
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.522Z

Edhe një fitore e thellë e Dortmundit (Video)

Dortmundi po vazhdon të shkëlqej në Bundesligë, duke e arritur fitoren e radhës në Signal Iduna Park. “Milionerët” kanë arritur të mposhtin 4:1 Eintracht Frankfurtin. AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0"}; Mikhitaryan, Aubameyang

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.496Z

Kapllani hero dopiete ne Kupen e Gjermanise

e Diele 17 Gusht 20141720 pm p classwp-caption-text Edmond KapllaniSSSAbrASSEdmond Kapllani ishte pa dyshim heroi i ndeshjes se djeshme te FSV Frankfurtit ne fushen e modesteve te SiegenSSSAbrASS Sulmuesi i Kombetares shqiptare shenoi dy gola ne barazimin e cmendur 3-3 te ke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.565Z

Klubi ia mohon Azemit Frankfurtin

Skuadra e Bundesligës 1, ka ofruar 2 milionë euro për Ilir Azemin, por as kjo shumë nuk ka mjaftuar që Greuther Furth ta lirojë sulmuesin kosovar. Ky i fundit po e kërkon me ngulm largimin. Ai thotë për Arenën se në miqësore nuk po e jep as

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.136Z

Evropa afrohet me Mbreterine e Bashkuar

Fale shpejtesise se larte Evropa eshte gjithnje e me shume prane Londres kryeqendra e Mbreterise se Bashkuar. Sot do te inaugurohet ne stacionin nderkombetar St Pankras treni i ri qe nga viti 2013 do te lidhe kryeqytetin britanik me Kelnin Frankfurtin Amsterdamin dhe Roterdamin. Treni p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.226Z

Endri ekici i bashkohet ekipit te Dinamos se Zagrebit

0 brbr brbrEndri ekici i eshte bashkuar ekipit te pare te Dinamos se Zagrebit Mesfushori shqiptar i cili

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.499Z

Shperthen Kapllani dy gola kunder Karlsruhes

e Shtune 9 Gusht 20141733 pm p classwp-caption-text Edmond KapllanibrbrEdmond Kapllani ka shkelqyer dje per FSV Frankfurtin por edhe pse shenoi dy gola nuk arriti t8217i jepte skuadres se tij qofte edhe nje pike kunder Karlsruhes Ne javen e dyte te Bundesliges 2 skuadra ku akti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:15.584Z

Oslo, qyteti më i shtrenjtë në Europë

Nuk është Parisi, as Londra apo Milano por pikërisht një kryeqendër e veriut, më e shtrenjta në kontinentin e vjetër. Jashtë çdo parashikimi, Oslo zë vendin e parë, ku ndiqet nga Londra dhe Kopenhageni. Në vendin e katërt renditet një tjetër qytet nordik, Helsinki që lë pas P

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama